Strona głównaGryAktualnościNowa gra od twórcy kultowego Dooma

Nowa gra od twórcy kultowego Dooma

Wczoraj wieczorem subskrybenci newslettera Romero Games dostali enigmatyczną wiadomość informującą o nowej grze studia. Wygląda na to, że twórca kultowego Dooma szykuje dla graczy coś wyjątkowego. Czy będzie to rewolucja na miarę Dooma?

Temat przekazanej wczoraj wiadomości głosi hasło: „Przygotuj się na 5”. Możemy być jednak pewni, że nie ma to związku z Doom, ponieważ id Software nadal posiada markę na własność i przygotowuje własne gry z tej serii takie jak Doom: Etarnal. Romero Games tworzyło ostatnio wiele innych tytułów niemających nic wspólnego z Doomem.

Zobacz także: Ostatnia sekretna lokacja Doom 2 odkryta po 24 latach

Poniżej szczegóły wiadomości:

Doom został wydany 25 lat temu, 10 grudnia. Aby uczcić to doniosłe wydarzenie Romero Games ogłasza preordey na nowy projekt tworzony przez Johna Romero. Jeśli śledziłeś Instagram @theromero Johna Romero, mogłeś zobaczyć pewne wskazówki. To co, wyglądało jak odliczenie do urodzin Dooma, nagle stało się tajemnicą.

W poniedziałek otrzymasz kolejny e-mail z informacją o nowym projekcie i będziesz mógł zamówić go w przedsprzedaży.

Jutro wszystko powinno się wyjaśnić, jednak ze składaniem zamówień lepiej się wstrzymać aż do premiery gier. Jak obstawiacie czy będzie to nowa strzelanka, czy o zgrozo Battle Royale? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię