Strona głównaGryAktualnościNowa gra twórców Hellblade rozegra się w prawdziwym mieszkaniu

Nowa gra twórców Hellblade rozegra się w prawdziwym mieszkaniu

Apartament Project: Mara to nowa gra twórców Hellblade, którego akcja będzie rozgrywać się prawdziwym mieszkaniu, przeniesionym do wirtualnego świata w najdrobniejszych szczegółach. Zobacz jak wygląda proces odtwarzania apartamentu w grze.

Twórcy Apartament Project: Mara mówią, że jest to najbardziej ambitne i realistyczne miejsce w historii gier. Ultrarealistyczne środowisko jest żeby skomplikowane żeby można było tworzyć je ręcznie dlatego deweloperzy użyli kilku sztuczek. Pomagają sobie dzięki proceduralnemu tworzeniu drobnych szczegółów. Jak wyjaśnia Tameem Antoniades:

To zupełnie inne podejście, które kładzie podwaliny pod wszystkie nasze projekty w studiu i wszystkie nasze przyszłe projekty.

Projekt: Mara jest częścią inicjatywy Ninja Theory Dreadnought, serii małych projektów tworzonych przez małe zespoły w studiu. Od początku był też opisywany jak tytuł eksperymentalny, którego celem jest zbadanie koncepcji psychicznego terroru.

Dążymy do tego, aby doświadczenie wydawało się realne, nie przypominało gry ani filmu. To coś zupełnie innego.

Na poniższym materiale możecie zobaczyć proces skanowania mieszkania i przenoszenia go silnika gry. Trzeba przyznać, że różnica pomiędzy rzeczywistym i renderowanym miejscem jest niezauważalna. Pozostaje pytanie czy komputery to wytrzymają.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię