Strona głównaGryNowa gra Valve ma już datę premiery i oficjalną cenę

Nowa gra Valve ma już datę premiery i oficjalną cenę

Valve długo kazało sobie czekać na kolejną grę z ich stajni. Na szczęście wyczekiwanie wkrótce się zakończy. Najnowsza produkcja twórców Steama otrzymała oficjalną datę premiery. Przy okazji poznaliśmy też cenę.

Minęło 5 lat od wydania ostatniej gry przez Valve. W 2013 roku twórcy Steama zaprezentowali światu Dota 2, która dzisiaj jest jednym z najważniejszych tytułów w esportowym świecie. Każdy kolejny turniej The International bije rekord największej puli nagród. Czy na podobny sukces może liczyć Artifact? To się dopiero okaże.

Artifact to gra karciana w świecie Dota 2. Została zapowiedziana już rok temu, ale do tej pory nie otrzymaliśmy zbyt wielu informacji na jej temat. W międzyczasie dochodziło głosy, że gra jest już grywalna i testują ją znani esportowcy. Aż do dzisiaj. W końcu poznaliśmy oficjalną datę premiery. Gra zadebiutuje na Steamie w wersji na Windowsa, Linuksa i Mac OS dokładnie 28 listopada tego roku. Wersja mobilna planowana jest na 2019 rok.

Artifact nie będzie grą specjalnie drogą. Zapłacimy za nią 20 dolarów. Oczywiście później będziemy mogli sporo gotówki wydawać na wszelkiej maści karty, bohaterów i dodatki. Ale za początkowe 20 dolarów otrzymamy:

  • 2 podstawowe decki 54 kart,
  • 5 bohaterów,
  • 9 przedmiotów,
  • 40 innych kart,
  • 10 paczek z 12 kartami.

Poza tym za 2 dolary kupimy dodatkowe paczki z kartami. W sumie na stracie gry ma być ponad 280 różnych kart, które da się sprzedawać i kupować za pośrednictwem Rynku Steam. Zatem interes będzie się kręcił.

Źródło: PCWorld

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię