Strona głównaWiadomościNowa linia francuskich czołgów dostępna w War Thunder

Nowa linia francuskich czołgów dostępna w War Thunder

Fani gry War Thunder, którzy okres świąteczno-noworoczny planują spędzić przy swoim ulubionym tytule na „Gwiazdkę” otrzymali od producentów prezent – aktualizację, która wprowadza nowe pojazdy, mechanikę gry i specjalny tryb.

Aktualizacja, oznaczona numerem 1.75 i podtytułem La Resistance, wprowadza m.in nowe pojazdy naziemne (w tym całe drzewko francuskich pojazdów) i samoloty oraz mapy. Przygotowany został także specjalny, noworoczny maraton, który będzie okazją do zdobycia nowych maszyn.

Nowe pojazdy to aż 35 maszyn z kilku okresów XX wieku – od lat 30. do Zimnej Wojny. Najnowszym z nich będzie AMX-30V2, produkowany od 1982 roku. Natomiast wprowadzone w wersji 1.75 mapy to: Linia Maginota, czyli skrawek kultowych niemalże francuskich umocnień zbudowanych pomiędzy I a II Wojną Światową na granicy Francji i Niemiec. Znajdują się tam m.in bunkry, mała miejscowość oraz zameczek. Kolejną nową lokacją jest „Środkowy Wschód”, gdzie znajdziemy zniszczone miasteczko i rafinerię, a wszystko zostało otoczone pustynią.

Zwiększona zostanie nie tylko liczba pojazdów, ale również ich możliwości. Lekkie czołgi będą mogły przekazywać informacje o wrogich jednostkach do swoich towarzyszy, jak również wspomagać kolegów w naprawach. Jeśli zaś chodzi o nowe samoloty to wśród nich znajdą się Jak-2, Jak-4, Whirlwind, Douglas F3D i F-86-F40 Kyokko.

Jeszcze słowo na temat nowych eventów w grze. Specjalne wydarzenie rozpocznie się od 22 grudnia do 22 stycznia, a w trakcie jego trwania będzie można zdobyć unikalne maszyny premium, takie jak P-40C, Fw 190 A-8 jeśli chodzi o jednostki latające, oraz AEK Mark II i Panterę jeśli mowa o czołgach. Opórcz tego do zdobycia będą też bonusowe karty i dekoracje.

Poniżej oficjalny zwiastun aktualizacji:

[you tube=Cgcu9zCccHs]

Co sądzicie o wprowadzanych zmianach?

Źródło: War Thunder

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię