Strona głównaWiadomościNowa obudowa Thermaltake View 37 marzeniem modderów i podglądaczy?

Nowa obudowa Thermaltake View 37 marzeniem modderów i podglądaczy?

Osoby, które uwielbiają przyglądać się swojemu sprzętowi bez chwili wahania powinny zainwestować w blachę Thermaltake. To jedna z pierwszych obudów oferujących połączony transparentny panel boczny i górny z wieloma innymi dodatkami.

W życiu każdego gracza przychodzi moment, gdy zaczyna się postrzegać komputer nie tylko jako urządzenie do grania, ale też podziwiania. Otwiera to drogę do personalizacji sprzętu i stworzenia swoistej kapliczki do wielbienia gamingu. Jeśli dotarliście już do tego punktu, to z pewnością nie zaszkodzi zainteresować się nowym modelem obudowy Thermaltake View 37.

To jedyny w swoim rodzaju domek dla podzespołów, których można doglądać zza zespolonego panelu w kształcie odwróconej litery „L”. W standardowym pakiecie ścianka ta wykonana jest z przezroczystego akrylu, choć możemy ją wymienić na taflę szkła odpowiednio dopłacając 70 dolarów.

 

Oferowana konstrukcja należy do gatunku obudów mid-tower, więc nie zajmie na biurku zbyt wiele miejsca. Mierzy dokładnie 525 x 261 x 538 mm i waży niecałe 12 kg. Ugości większość z dostępnych na rynku podzespołów, a w tym nawet największe płyty główne w formacie E-ATX, kartę graficzną o maksymalnej długości 41 cm, jak również chłodnicę 42 x 14 cm wymaganą do stworzenia efektywnego systemu chłodzenia cieczą.

Miejsca wewnątrz obudowy jest nadto, by zabawić się w moddera-amatora. Zainstalujemy w niej karty graficzne zarówno w pionie jak i w poziomie. Twardzieli 3,5″ upchamy aż do 7 sztuk, zaś 2,5″ nawet 11. Problemy z temperaturą możemy rozwiązać przy pomocy 8 wentylatorów zamontowanych z boku, z tyłu, z dołu i góry, jednakże w gotowym zestawie znajdziemy ich o wiele mniej. 2 preinstalowane wirniki LED 14 cm producent dorzuca do tańszego wariantu Riing Edition, a do RGB Edition już 3 (1x 14 cm i 2x 20 cm) razem z kontrolerem RGB do konfiguracji ekosystemu podświetlenia, który zsynchronizujemy z innym urządzeniami.

[you tube=rJQ5bUpveaQ]

Obudowa Thermaltake View 37 krząta się już w polskich sklepach w cenie około 530 zł za wersję Riing Edition i 820 zł za RGB Edition.

Źródło: tomshardware.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię