Strona głównaWiadomościSummerset do Elder Scrolls Online już pod koniec maja

Summerset do Elder Scrolls Online już pod koniec maja

Po raz kolejny plotki potwierdziły się, Elder Scrolls Online: Summerset to tytuł drugiego dodatku fabularnego do tej popularnej gry MMORPG od Zenimax Online. Pierwszym jak Pamiętacie był Morrowind.

Oprócz samej lokacji Summerset Isle, możemy spodziewać się kontynuacji fabuły, nowej umiejętności opartej na Psijic oraz nowej ścieżki zakończenia. Kolejna nowość to wyzwanie grupowe o nazwie Abyssal Geysers oraz mnóstwo nowych jaskiń i lochów. Gracze będą mogli teraz tworzyć przedmioty jubilerskie, takie jak naszyjniki i pierścionki.

Oficjalny opis:

Odkryj Summerset

Odkryj starożytną ojczyznę Wysokich Elfów. Odwiedź błyszczące miasta, żywe lasy, tropikalne laguny, koralowe jaskinie, tajemnicze ruiny i wiele innych.

Kontynuuj swoją przygodę

Zjednocz się ze starymi sojusznikami wkraczając w świat kultury wysokich elfów. Królowa Ayrenn swoim dekretem otworzyła Summerset dla gości z zewnątrz, ale to nie znaczy, że wszyscy są mile widziani. Podczas swojej wędrówki spotkasz wiele wpływowych osób i organizacji.

Dołącz do Zakonu Psijic

Niewiele organizacji w Tamriel jest tak tajnych i tajemniczych jak Zakon Psijic. Teraz po wiekach wygnania powrócili do Nirn, aby zbadać kryzys zagrażający całemu Tamriel. Dołącz do tego starożytnego społeczeństwa magów, poznaj ich tajemnice i zyskaj niesamowite umiejętności, które pozwolą Ci kontrolować czas.

Nowe wyzwania i nagrody

Summerset jest domem piękna i bogactwa, ale także krainą wielkich niebezpieczeństw i możliwości. Na każdego kto odwiedzi dom Wysokich Elfów czekają zupełnie nowe przygody.

Twórz swoją własną biżuterię

Wzmacniaj swoją moc własnoręcznie przygotowanymi pierścieniami i naszyjnikami. Upewnij się, że to co nosisz to najlepsze precjoza w całej krainie.

Obierz swój własny cel

Boscy Prokuratorzy ewakuowali się i zamknęli miasto po wielkiej katastrofie. Zbierz swoich najsilniejszych sprzymierzeńców i weź udział w pełnej wyzwań 12 osobowej próbie, zmierzcie się z Welkynarami i ich potężnymi gryfami.

Staw czoła nowym wyzwaniom

Przeżyj niesamowite przygody na wyspie Summerset i pokonaj unikalnych przeciwników. Gdziekolwiek się udasz czekają na Ciebie niesamowite wyzwania.

Poniżej oficjalny trailer:
[you tube=MG17mHTMjYc]

Zapowiada się ciekawie, ale ja jeszcze gram w Skyrim ;), A Wy pochwalacie się ile godzin macie naklepane.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię