Strona głównaWiadomościNowa, oficjalna aplikacja Twitcha na Windowsa

Nowa, oficjalna aplikacja Twitcha na Windowsa

Użytkownicy Twitcha w końcu doczekali się oficjalnej aplikacji serwisu streamingowego dla systemów operacyjnych Windows. Do tej pory usługa była dostępna na komputerach jedynie z poziomu przeglądarki.

Wersja beta aplikacji Twitcha była dostępna już od kilku miesięcy, ale dopiero teraz do pobrania dostępna jest wersja finalna i w pełni stabilna. To oznacza, że miłośnicy serwisu otrzymali nową możliwość oglądania ulubionych streamerów. Ale to nie wszystko. Aplikacja oferuje kilka dodatkowych funkcji, których nie ma w wersji przeglądarkowej.

Aplikacja Twitcha pozwala na wszystko to, co mogliśmy zrobić w przeglądarce i jeszcze kilka dodatkowych rzeczy. Nocne marki na pewno docenią program w wersji ciemnej, która nie powinna tak razić po oczach. Oprócz tego otrzymujemy dostęp do rozmów głosowych i wideo, a także całej masy dodatków do gier. Aplikacja Twitcha obsługuje wszystko, co znajduje się na CurseForge. Warto jeszcze odnotować, że według samego Twitcha, jak i pierwszych użytkowników aplikacja jest dużo bardziej responsywna od wersji przeglądarkowej.

Aplikację Twitcha na Windowsa można pobrać ze strony app.twitch.tv.

Źródło: Twitch

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię