Strona głównaWiadomościNowa operacja z World of Warplanes

Nowa operacja z World of Warplanes

Firma Wargaming przygotowała dla spragnionych akcji wirtualnych pilotów kolejne atrakcje. Już w piątek wystartuje nowa operacja.

Kolejna aktualizacja to przede wszystkim dwa zupełnie nowe tryby – Inwazja i Wyniszczenie. Stworzono je z myślą głównie o samolotach poziomu IV i lepszych. Inwazja to walka dwóch drużyn, z których jedna broni się, druga – atakuje. Broniący muszą utrzymać wyznaczony sektor w założonym czasie, a zarówno jedna jak i druga ekipa ma utrudnienie w postaci limitowanej ilości respawnów na pole walki. Wyniszczenie natomiast polega na kontroli nad jak największym fragmentem całej mapy. Tutaj nie ma żadnych utrudniających rozgrywkę limitów, stąd nazwa – to tryb dla miłośników wojny totalnej.

Za udział w obu trybach gracze będą mieli szansę zdobyć dwa nowe samoloty VIII poziomu. Są to Dornier Do 335A-1 Pfeil oraz Curtiss XF-15C. Oprócz nich w grze pojawią się dwie nowe mapy: latarnia morska oraz zimowy krajobraz. Pozwolą one na nowe scenariusze, takie jak walka w nocy lub przy bardzo złej pogodzie.

O zmianach możecie również przeczytać na stronie producenta: https://worldofwarplanes.eu/pl/game/version/update-2-0-4/

Źródło: Wargaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię