Strona głównaWiadomościNowa pamięć od Geil. Evo-X DDR4 oświetli wnętrze naszych komputerów

Nowa pamięć od Geil. Evo-X DDR4 oświetli wnętrze naszych komputerów

Pamięci Geil nigdy wcześniej tak jasno nie emanowały wydajnością, aż do teraz. Moduły Evo-X DDR4 zaprojektowano nie tylko po to, by użyczały swej pamięci do przechowywania danych, ale również by niosły światło tam, gdzie go potrzeba.

Geil wyraża atuty swojej pamięci wielowątkowo. Począwszy od dostępności Evo-X DDR4 w wielu wersjach. Na komputerowym bazarze odnajdziemy moduły 4, 8 i 16 GB. Ponadto możemy zakupić pamięci dwukanałowe o wyższej pojemności – 32 i 64 GB. Również nie obędzie się bez odmiennego taktowania zegara. Kartonowe pudełka mają skrywać 5 różnych zestawów DDR4, w tym o prędkościach 2133, 2400, 3000, 4000 i 4133 MHz.

Na rynku odnajdziemy inne modele z podświetleniem LED-owym, np. Corsair Vengeance, ADATA XPG DazzleSiera, G. Skill Trident Z RGB. Są równie szybkie i świecące, lecz żadne z nich nie mają odłączanej płytki LED. Podświetlenie zastosowane w Geil (diody HILM umieszczone na osobnej płytce PCB) możną swobodnie odłączyć i zamontować na innej kości pamięci. Aczkolwiek jej mobilność okupiona jest przez wymóg podłączenia dodatkowego zasilania. Pamięć jarzyć się będzie jednolitym kolorem wyłącznie gdy zazna elektrycznej przyjemności z 4-pinowego złącza (przez który przepływa 12V) lub z 2-pinowego (9-12V).

Źródło: techpowerup.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię