Strona głównaWiadomościNowa wersja Gaming Society i zapowiedź dalszych zmian

Nowa wersja Gaming Society i zapowiedź dalszych zmian

Po kilku miesiącach prac, czas pochwalić się nową wersją naszego gamingowego portalu. Zależało nam przede wszystkim na Waszej wygodzie, ale też stworzyliśmy podwaliny pod nowości nadchodzących tygodni.

Bez eksperymentów

Nie bójcie się, nie jesteście naszymi królikami doświadczalnymi, ani też nie zamierzamy nikogo karać, za to, że kocha granie i nas czyta. Nie wdrożyliśmy żadnych dziwnych zmian i socjologicznych eksperymentów, lecz stronę, na której nie sposób się zgubić.

Kategorie treści nie zmieniły się, więc od razu będziecie wiedzieć gdzie czego szukać, a wygodne strzałki pod każdą z nich pozwalają wczytać kolejne teksty bez konieczności przeładowywania całej strony.

Nic tutaj nie wyskakuje, ani nie rusza się bez ładu i składu, nie planujemy też agresywnych reklam, które wpływałyby na komfort czytania. Ta strona to nie laurka dla nas, tylko z założenia wygodne miejsce dla Was. Nie chcesz bawić się z Captcha przy komentarzu? Zaloguj się Steamem, Twitchem, Facebookiem czy kontem Google’a – prosto i bezpiecznie. Wolisz pozostać anonimowy? Też nie ma problemu.

Jeszcze lepsza wersja mobilna

Nasi Czytelnicy to osoby młode, dynamicznie korzystające z nowinek technologicznych. Telewizję oglądają z telefonem czy tabletem w dłoni, a w razie potrzeby z lapkiem na kolanach, no a podczas grania to telefon jest dla nich furtką do komunikacji ze światem – w końcu ekran zajęty jest grą.

Stąd jednym z największych priorytetów była dla nas lekka i maksymalnie czytelna wersja mobilna strony. Szanujemy Twój czas i to czego szukasz ma być dostępne natychmiast. Niezależnie czy jesteś podpięty do Wi-Fi w potężnej serwerowni, jedziesz autobusem, czy może siedzisz wygodnie na tronie. Gaming Society zawsze musi dać radę 😊.

To dopiero początek!

Oko wprawionego obserwatora zauważy wersję 1.0 witryny, a my z ręką na sercu zapewniamy, że to dopiero początek grubych zmian w naszym serwisie. Już w najbliższych tygodniach ruszy nasz sklep internetowy, dzięki któremu od lektury interesującej recenzji do sprawdzenia ceny będzie jedno kliknięcie, a po kilku kliknięciach więcej sprzęt ruszy prosto do Ciebie.

Przede wszystkim jednak, skupimy się na Society z naszej nazwy, czyli Społeczności Graczy. Dostaniecie nowe miejsce do wyrażania opinii na temat zarówno gier, jak i sprzętu oraz sceny esportowej. Nowe Gaming Society to także bardzo przydatne narzędzia ułatwiające planowanie rozgrywek, jednak na wszystkie szczegóły musicie jeszcze chwilę poczekać. Trzymajcie rękę na pulsie!

Lech Okoń (LuiN)
Redaktor naczelny

PS. Jeśli natrafiliście na jakieś trudności w poruszaniu się po serwisie czy błędy, koniecznie dajcie nam znać w komentarzu lub wysyłając e-mail na adres: re******@ga***********.pl – nasz dział IT niezwłocznie rozprawi się z każdym bugiem 😉

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

LuiN
Współtwórca GamingSociety.pl, redaktor naczelny największego polskiego serwisu o telekomunikacji - TELEPOLIS.PL

6 KOMENTARZE

  1. Nie rozumiem tych komentarzy z reklamami. Myślicie, że z czego oni się utrzymują? Cebula w tym kraju i słoma z butów.. Strona bardzo fajna czekam na kolejne nowości

  2. Dla mnie bomba, nowocześnie i estetycznie, reklam jest dość dużo, ale przynajmniej nie wyskakują mi żadne gówna w które przez przypadek klikam i które zajmują cały ekran, tak że duży plus za powściagliwość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  3. Strona wygląda ok, wtapiacie się w resztę, ale dlaczego nawalone jest tyle tych reklam. Ja rozumiem, że trzeba się utrzymywać, ale np. ja czytam wasz portal na telefonie i zjada mi to dużo transferu.

  4. Za dużo zawalone wszystkiego jak dla mnie. Staliście się jak każdy inny portal, nie wiadomo co jest treścią a co reklamą. Ja jestem na NIE.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię