Strona głównaGryWystartowała przedsprzedaż The Bard's Tale IV: Barrows Deep

Wystartowała przedsprzedaż The Bard’s Tale IV: Barrows Deep

Po 30 latach przerwy seria Bard’s Tale wraca w nowej odsłonie na wszystkie growe platformy. Studio inXile zapowiada fantastyczną przygodę nowym, premierowym zwiastunem.

Labirynty, krypty ciemne, które leżem dla potworów, już za chwilę zwiedzać będziem swą drużyną dzielnych bardów. Jako lider śmiałych druchów wybierzemy kilku wojów, bacząc ich talentów, wyglądu i ubioru. A gdy wreszcie dzień nadejdzie, złotem skuszą zacni NPC-e, w trasę w końcu wyruszymy, aby pieśnią ponieść czyny tam, gdzie innych nie poniosły nawet oczy.

Ta historia już się zacznie września dnia osiemnastego. Wtem powrócą myśli z dawnych kultowej odsłon serii. Porzuciwszy rzeczywistość przejdziem do świata miecza i magii, gdzie smoki, wiedźmy, kościotrupy pilnowały miejsc przeklętych. Walk na miecze i potyczek bez liku w turowym systemie, lecz nie braknie też atrakcji, jak zagadek, eksploracji, czy muzyki znanej tylko celtom.

Kto jest chętny na przygodę? Kto odważny podjąć cele? Niechaj złoży zamówienie na pre-order w sklepie Humble, GOG-u lub na Steamie. 120 złotych cena może i wysoka, lecz godna najlepszych dungeon crawlerów.

Zwiastun choć nie powie Wam czy warto w ofierze składać złote dary, acz pokaże cząstkę gampelayu ubranego w piękne, cyfrowe szaty.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię