Strona głównaGryAktualnościNowa zawartość w Watch Dogs. Modderzy przygotowali mnóstwo ciekawostek

Nowa zawartość w Watch Dogs. Modderzy przygotowali mnóstwo ciekawostek

Watch Dogs to gra, która ma na karku już przeszło 4 lata i z pewnością wielu z Was już dawno ukończyło główny wątek fabularny. Na szczęście modderzy nie zasypują gruszek w popiele i co jakiś czas wypuszczają nową zawartość także do tej gry.

Jednym z takich modów jest Living_City, który wylądował kilka dni temu w serwisie ModDB. A co takiego szczególnego w nim znajdziemy? Na początek to co najważniejsze – nowe zadania do wykonania. Niektóre z nich mogą być fałszywe, a po ich akceptacji jest ryzyko, że wpadniemy w pułapkę.

Oprócz nich przygotowano losowe eventy, na które bohater może natrafić w całym mieście, takie jak opcje pościgów i cele do hackowania. A skoro już przy hackowaniu jesteśmy, to telefony ludzi zamieszkujących Chicago możemy dzięki tej modyfikacji atakować na nowe sposoby.

Zobacz także: Tak mogłoby wyglądać GTA VI na 2080Ti. Ultra-realistyczna modyfikacja “piątki”

Sporo frajdy powinno graczom dać także kilkanaście nowych, czerwonych stref w mieście. Są to obszary gdzie szczególnie wysokie jest zagęszczenie przedstawicieli gangów. Jeśli pociągniemy w nie za sobą stróżów prawa, będziemy mogli obserwować niezłą jatkę pomiędzy obiema stronami konfliktu.

Dla miłośników eksploracji autor modyfikacji przygotował wnętrza budynków, które wcześniej dostępne były tylko w trakcie kampanii, ale nie dało się do nich wejść “z ulicy”. Gra po dodaniu moda zrobi się także nieco trudniejsza – bohater może nosić na raz tylko jeden karabin lub pistolet.

Zobacz także: Twórcy remake’u Half-Life prezentują przepiękny trailer Black Mesa: Xen

Więcej szczegółów na temat modyfikacji możecie zobaczyć na przygotowanym specjalnie z tej okazji trailerze:

Modyfikację możecie pobrać z tej strony. A kto z Was już skończył wszystkie dotychczasowe misje w Watch Dogs?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię