Strona głównaGryAktualnościNowe Call of Duty i kilka remasterów jeszcze w tym roku

Nowe Call of Duty i kilka remasterów jeszcze w tym roku

Podczas spotkania z udziałowcami Activision zapowiedział nową grę z serii Call of Duty. Co więcej, w planach są również odświeżone wersje starych gier.

O planach wydania kolejnego Call of Duty jeszcze w tym roku poinformował dyrektor operacyjny Activision – Coddy Johnson. Potwierdził on podczas spotkania z udziałowcami wyniki finansowe spółki za czwarty kwartał 2019.

Na razie nie wiadomo kto odpowiada za tworzenie kolejnego CoDa, ale raczej nie jest to Infinity Ward. Studio odpowiedzialne jest za reboot Modern Warfare, który został wydany pod koniec zeszłego roku, który według Acitivision sprzedał się lepiej niż Black Ops 4 dając dwucyfrowy wzrost procentowy. Jednak firma nie spodziewa się żeby w tym roku było równie dobrze.

Bobby Kotick, dyrektor generalny, poinformował, że w przygotowaniu są kolejne remastery gier. Jest to podyktowane sukcesem remake’ów Crash Bandicoot i Spyro. Ale tym razem nie mają to być same same rameke’i.

Poza czystymi remastreami jest wiele okazji do wprowadzenia innowacji i myślenia zupełnie o nowych treściach w sprawdzonych IP.

Ciężko stwierdzić czego możemy się spodziewać. Remake Pitfall?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię