Strona głównaGryAktualnościDo kwietnia 2021 roku Ubisoft chce wydać 5 gier AAA. Jakie?

Do kwietnia 2021 roku Ubisoft chce wydać 5 gier AAA. Jakie?

W trakcie ogłoszenia wyników finansowych firma Ubisoft zdradził swoje plany na najbliższe miesiące. Do kwietnia 2021 roku Francuzi zamierzają wydać aż 5 gier AAA. Wiemy też, jakie to będą produkcje i zdecydowanie jest na co czekać.

Ubisoft wyjawił, że do końca marca 2021 roku planuje wydać 5 gier AAA. Wiemy, że na pewno będą to Raibow Six: Quarantine, Watch Dogs Legion oraz Gods and Mosters. Natomiast na pewno nie ma wśród nich Beyond Good & Evil 2, co zostało potwierdzone przez prezesa Ubisoftu – Yvesa Guillemota. Zatem gra trafi na sklepowe półki nie szybciej niż w kwietniu 2021 roku.

Zostały jeszcze dwie gry, których tytułów nie znamy. Niektórzy fani liczyli na kolejną część serii Splinter Cell, ale Jason Schreier z Kotaku nie ma dla nich dobrych informacji. Dwie kolejne produkcje AAA to Assassin’s Creed (prawdopodobnie o podtytule Ragnarok) oraz kolejny Far Cry. Oczywiście to nic oficjalnie, ale to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy gamingowych, więc prawdopodobnie ma dobre źródła.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię