Strona głównaGryAktualnościJeszcze więcej Modern Warfare w nowym Call of Duty

Jeszcze więcej Modern Warfare w nowym Call of Duty

Specjaliści od marketingu w Activision planują w dość osobliwy sposób poprawić wyniki sprzedaży kolejnej odsłony Call of Duty. Choć o samej grze nie wiemy jeszcze praktycznie nic, to wiadomo przynajmniej pod jakim tytułem szukać jej na sklepowych półkach.

Jeden z popularnych streamerów, grających głównie w Call of Duty, LongSensation, “wygadał się” na Twitterze, że nowa gra w serii ma nosić tytuł… Call of Duty: Modern Warfare. Brzmi znajomo? Mieliśmy już bowiem Call of Duty 4: Modern Warfare, jak również Call of Duty: Modern Warfare Remastered.

Zobacz: Activision pokaże nowe Call of Duty przed końcem czerwca

Informację o nowym Modern Warfare potwierdził też Jason Schreier z serwisu Kotaku. Ani Activision, ani Infinity Ward nie wspomniały jeszcze o grze ani słowem, ale nie zaprzeczyły też doniesieniom, można je więc potraktować całkiem poważnie. Oficjalnych informacji zapewne nie uświadczymy aż do czerwca.

Zobacz: Twórcy CoD: Black Ops 4 upadli na głowę. Sprzedają wirtualny młotek za 106 zł

Gdyby ktoś zastanawiał się skąd wybór akurat takiego, a nie innego tytułu, to spieszę z wyjaśnieniem. Otóż najlepiej sprzedającą się grą z cyklu Call of Duty jest… Modern Warfare 3. Najwyraźniej ktoś stwierdził, że jeśli pokaże graczom grę o podobnym tytule, to może zwiększy jej zainteresowanie i słupki z wynikami sprzedaży.

A Was taki tytuł przekona do zakupu?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię