Strona głównaWiadomościRozrywkaKolejne przecieki z planu zdjęciowego Wiedźmina wzbudzają spore wątpliwości

Kolejne przecieki z planu zdjęciowego Wiedźmina wzbudzają spore wątpliwości

Z reguły materiały z planów zdjęciowych serialowych i filmowych hitów są dość dobrze skrywane, a to co wycieka, jest dość mocno kontrolowane. Czasem jednak przeciek następuje niezależnie od wiedzy twórców i efekty mogą być dość niepokojące. Tak jak w przypadku tego przecieku, który prawdopodobnie dotyczy serialowego Wiedźmina.

Materiał, o którym piszemy i który finalnie wylądował na kanale YT RedanianInteligence, pierwotnie rozszedł się po Sieci za pomocą Snapchata. Widzimy na nim coś, co wygląda jak zabawy aktorów drugoplanowych w przerwach od kręcenia właściwych ujęć. Aktorzy mają na sobie emblematy Wielkiego Słońca oraz spodnie w niebieskie pasy, charakterystyczne dla jednego z oddziałów królestw Temerii. To dość nietypowe zestawienie, jak na uniwersum z książek Sapkowskiego. Niestety, film nie jest już dostępny z powodu roszczeń do praw autorskich.

Zobacz: Wiedźmin 3 z Ray Tracingiem to graficzna perełka

To co jednak przede wszystkim przykuwa uwagę to zbroje i oręż wojaków. Zamiast normalnych, płytowych zbroi, widzimy coś, co wygląda jak kostium Obcego rodem z projektów Gigera oraz miecze wykonane chyba z plastiku. Kształt mieczy również jest dość dziwny, bo mają zakrzywione ostrza – które raczej nie są typowe dla żadnej z armii w uniwersum – może oprócz wojowników Dzikiego Gonu.

Jeśli materiały rzeczywiście pochodzą z planu zdjęciowego serialu o Geralcie, to mamy nadzieję, że faktycznie są jedynie zabawami aktorów, a właściwe ujęcia przejdą dokładny proces post-processingu z użuyciem CGI, bo aktualnie… wygląda to po prostu słabo.

Zobacz: Serial Wiedźmin – wyciekła prawdopodobna data premiery

A co Wy sądzicie na temat tych ujęć?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię