Strona głównaGryAktualnościNowe Call of Duty potrzebuje 40 GB więcej miejsca na nowej generacji

Nowe Call of Duty potrzebuje 40 GB więcej miejsca na nowej generacji

Call of Duty: Black Ops Cold War szykuje się na potężny tytuł. Na PlayStation 5 i Xbox Series X gra zajmie ponad 130 GB.

Do premiery Call of Duty: Black Ops Cold War został jeszcze nieco ponad tydzień. Gracze szykują już swoje pady i zwalniają miejsce na dysku, a Treyarch dzieli się kolejnymi szczegółami dotyczącymi swojego nowego produktu.

Zobacz: Gracz stworzył petycję o PlayStation Now dla Polski i innych krajów

Niedawno dowiedzieliśmy się w rezultacie o rozmiarach nowego CoD-a na poszczególnych systemach. Gra zajmie 95 GB na PlayStation 4 i 93 GB na Xbox One. Na nowej generacji będzie to już z kolei 133 GB dla konsoli Sony i 136 GB w przypadku XSX oraz XSS. Pełna gra z ustawieniami ultra na PC zajmie 125 GB.

Warto przy tej okazji zaznaczyć kilka ważnych rzeczy. Przede wszystkim, powyższe liczby to rozmiar CoD-a w dniu jego premiery. Modern Warfare doskonale pokazało, że razem z kolejnymi aktualizacjami trzeba zwalniać coraz więcej miejsca na dysku. Wbrew niedawnym zapewnieniom Microsoftu, gra na Xbox Series S zajmie tyle samo miejsca co na XSX. Niewielki dysk słabszej konsoli o wielkości 512 GB może więc zapchać już sam tytuł Treyarch.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię