Strona główna Gry Aktualności Nowe Call of Duty potrzebuje 40 GB więcej miejsca na nowej generacji

Nowe Call of Duty potrzebuje 40 GB więcej miejsca na nowej generacji

Call of Duty: Black Ops Cold War szykuje się na potężny tytuł. Na PlayStation 5 i Xbox Series X gra zajmie ponad 130 GB.

Do premiery Call of Duty: Black Ops Cold War został jeszcze nieco ponad tydzień. Gracze szykują już swoje pady i zwalniają miejsce na dysku, a Treyarch dzieli się kolejnymi szczegółami dotyczącymi swojego nowego produktu.

Zobacz: Gracz stworzył petycję o PlayStation Now dla Polski i innych krajów

Niedawno dowiedzieliśmy się w rezultacie o rozmiarach nowego CoD-a na poszczególnych systemach. Gra zajmie 95 GB na PlayStation 4 i 93 GB na Xbox One. Na nowej generacji będzie to już z kolei 133 GB dla konsoli Sony i 136 GB w przypadku XSX oraz XSS. Pełna gra z ustawieniami ultra na PC zajmie 125 GB.

Warto przy tej okazji zaznaczyć kilka ważnych rzeczy. Przede wszystkim, powyższe liczby to rozmiar CoD-a w dniu jego premiery. Modern Warfare doskonale pokazało, że razem z kolejnymi aktualizacjami trzeba zwalniać coraz więcej miejsca na dysku. Wbrew niedawnym zapewnieniom Microsoftu, gra na Xbox Series S zajmie tyle samo miejsca co na XSX. Niewielki dysk słabszej konsoli o wielkości 512 GB może więc zapchać już sam tytuł Treyarch.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE