Strona głównaWiadomościNowe fotele gamingowe Hero firmy noblechairs już w sprzedaży

Nowe fotele gamingowe Hero firmy noblechairs już w sprzedaży

Szykują się królewskie posiedzenia przy kompie? Jeśli opis i zdjęcia nie kłamią Hero w krótkim czasie stanie się bohaterem dla wielu graczy.

Wygoda to podstawa podczas długich sesji gierczenia. I to nie tyczy się tylko akcesoriów komputerowych, ale też pozornie nieistotnych siedzisk. Ponieważ odpowiadają za nasze zdrowie, regulując właściwą postawę ciała, fotele gamingowe są coraz powszechniejsze wśród graczy. Niestety, najlepsze z nich kosztują całkiem nie mało, jednak jest to cena warta oferowanego komfortu.

Chcąc doposażyć swoje stanowisko pracy we właściwy model fotela nie sposób pominąć gamingowych mebli firmy noblechairs. Niemiecki producent właśnie wypuścił do sprzedaży swoją najnowszą linię Hero, która powstała z wizji designerów w konsultacji z ostatecznymi użytkownikami. Niezależnie od postury gracza i jego potrzeb Hero dzięki swoim rozmiarom i szerokiej regulacji powinien spełnić wszystkie potrzeby począwszy od wygody do osobistego prestiżu.

W porównaniu do poprzednich wersji najnowszy Hero doczekał się kilku istotnych zmian. Najważniejszą z nich jest udoskonalone wsparcie dla odcinka lędźwiowego. Za pomocą pokrętła możemy ręcznie ustawić krzywiznę podparcia. Ponadto często spotykany ból szyi wśród graczy wyeliminuje zagłówek wykonany ze specjalnej pianki pamiętającej. A skoro już mowa o najważniejszych cechach fotela, warto wspomnieć też o podłokietniku regulowanym w 4 płaszczyznach, szerokim oparciu i podstawie, konfigurowalnym mechanizmie kołyszącym, czy tez o dołączonej do fotela poduszce pod lędźwia.

Hero jest dostępny w 8 kolorach i z dwoma wariantami zastosowanej skóry – ekologiczną o grubości 1,5 mm i 1,7 mm naturalną. W zależności od rodzaju skóry zapłacimy kolejno 350 funtów lub 580 funtów.

Źródło: wccftech.com noblechairs.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię