Strona głównaWiadomościNowe kości Adata XPG Spectrix D41 z podświetleniem i taktowaniem do 5000...

Nowe kości Adata XPG Spectrix D41 z podświetleniem i taktowaniem do 5000 MHz

Zapamiętamy prezentowany RAM jako niezwykłą osobliwość do gier. Natchniona światłem RGB wykręci nieziemskie zegary.

XPG Spectrix D41 będą najszybszymi kostkami w katalogu Adaty, oferując taktowanie do 5000 MHz. Jednak zanim trafią do sprzedaży – a będzie to 3 kwartał 2018 – wpierw na rynku dostępne będą komplety z niższymi zegarami. Na półkach sklepowych pojawią się wersje 2666-4600 MHz.

Na swobodę wyboru wpłynie również wysoka dyspozycja pojemności modułów oraz możliwość zakupu pojedynczych kości, jak również pakowanych w układy dual i quad channel. Będziemy mogli natychmiast uzupełnić braki w bankach pamięci, wypełniając je modułami od 8 do 64 GB.

Niezależnie na jaki wariant pojemności i taktowania RAM-u przystaniemy, każdy laminat będzie wyposażony we właściwy system chłodzenia. Aluminiowy radiator obniży temperaturę w segmencie pamięci, a wbudowane w górnej części laminatu podświetlenie RGB nada mu gamingowego stylu, który notabene dopasujemy korzystając z aplikacji Aura Sync.

Pamięć XPG Spectrix D41 pokaże technologicznego pazura o ile spełnimy jej warunki z kompatybilnością platformy. Współpraca rozegra się w przyjacielskich relacjach w przypadku, gdy korzystamy z płyt głównych Intel X299 lub AMD z podstawkami AM4 i Ryzen.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię