Strona głównaWiadomościNowe materiały z gry MechWarrior 5: Mercenaries pozwalają poczuć ciężar ogromnych mechów

Nowe materiały z gry MechWarrior 5: Mercenaries pozwalają poczuć ciężar ogromnych mechów

Redakcja IGN dostała w swoje łapki grywalną wersję demo prosto od studio Piranha Games. Kilkunastominutowe fragmenty z gry przekonują, że będzie to udany powrót serii MechWarror.

Powrót za stery wielkich robotów jest już pewny. Po 17 latach przerwy ożył projekt kontynuujący popularną serię gier MechWarrior. Naszpikowane działami laserowymi i haubicami mechy będą sprawdzać wytrzymałość swoich pancerzy już w 2018.

Ich potęgę na polu bitwy przetestowali jako pierwsi dziennikarze z redakcji IGN. Wzięli w obroty różne klasy mechów, prezentując siłę uzbrojenia i mobilność maszyn. Nie są może zbyt dynamiczne w terenie, lecz jak pierdykną rakietą, to i wytrzymała powłoka czołgu nie zniesie takiej siły rażenia.

Oprócz hasania po pustkowiach pseudo-Marsa i testowania rakiet dalekiego zasięgu na przeciwnikach, możemy zobaczyć od zewnątrz jak gigantyczne są sterowane mechy. Misje zawsze rozpoczniemy w hangarze wypełnionym metalicznymi bestiami i tak samo będziemy do niego wracać po zaliczeniu wszystkich zadań w danym regionie mapy.

Jest to póki co bardzo wczesna wersja MechWarrior 5: Mercenaries, dlatego nie powinniśmy jeszcze traktować z powagą wszystkich elementów rozgrywki, jak i oprawy graficznej. Mamy nadzieję, że twórcy zmienią do czasu premiery szczegółowość krajobrazów, bo pod względem szczegółowości nie wyglądają zbyt zachęcająco.          

Źródło: ign.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię