Strona głównaWiadomościPodsumowanie WG Fest 2017 - nadchodzące nowości w World of Tanks, Tornado...

Podsumowanie WG Fest 2017 – nadchodzące nowości w World of Tanks, Tornado mistrzami sezonu 2017

Wiedzieliście, że World of Tanks tak naprawdę nadal jest w fazie testów, a aktualna wersja nie jest nawet jeszcze oznaczona numerem 1.0 ? Jednak niedługo ten stan rzeczy ma ulec zmianie – i nie będzie to jedyna nowinka na rok 2018.

Podczas imprezy WG Fest, która odbyła się w Moskwie, i na której został między innymi rozegrany finał tegorocznych zmagań Wargaming League, ogłoszono szereg nowinek jakie czekają grę w przyszłym roku. Najważniejszą informacją jest przeniesienie gry na nowy silnik – Core, stworzony od podstaw przez twórców gry. Wraz z nim przebudowane zostanie 25 istniejących aktualnie map, by spełniały wymagania postawione przez nowy engine. Już teraz można podejrzeć jak po tej zmianie będą wyglądały mapy, a to za pomocą aplikacji enCore, która zaprezentuje graczom powtórki ich bitew na nowym silniku.
Zmiany dosięgną również ścieżki dźwiękowej, która ma dopasowywać się nie tylko do mapy i regionu, w jakim się znajduje, ale również sytuacji w konkretnej bitwie. Kolejna nowinka to dwa dodatkowe tryby: Bitwy Rankingowe i Linia Frontu. No i najważniejsza innowacja z punktu widzenia polskich graczy – w World of Tanks prawdopodobnie w końcu pojawi się linia pojazdów z Polski!

Wszystkie zapowiadane zmiany podsumowuje poniższy filmik:

[you tube=1IqCB8uM3zs]

Na koniec jeszcze słowo o samym finale Wargaming League. Trofeum Mistrzów sezonu 2017 wznieśli tym razem zawodnicy Tornado Energy, którzy w wielkim finale pokonali Mistrzów Europy – DiNG – 7:2.

Źródło: World of Tanks

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię