Strona głównaWiadomościNowe mody do Fallout 4

Nowe mody do Fallout 4

W ostatnim czasie zewsząd docierają kolejne informacje o modach do gier serii Fallout. Również dzisiaj pojawiło się coś ciekawego, o czym chcielibyśmy Was poinformować. Kolejny mod do Fallout 4 zabierze nas na północ Stanów do Minnesoty.

Szefem ekipy modderów jest IceFlamez. Ogłosił on, że pracują nad projektem zatytułowanym Fallout: North Star. Akcja modyfikacji zabierze nas tym razem do postapokaliptycznej Minnesoty, która jest stanem w północnej części USA. Na graczy czekają nowe wątki fabularne, misje do wykonania oraz nowi towarzysze. Przy tego typu modyfikacjach nie może oczywiście zabraknąć ton różnorakiego sprzętu takiego jak bronie czy pancerze.

Na chwilę obecną autorzy nie zdradzili daty premiery. Projekt jest jeszcze we wczesnym stadium rozwoju, prace trwają od zaledwie 4 miesięcy i jeszcze wiele wody w rzece upłynie zanim ujrzy on światło dzienne.

Zespół projektantów na chwilę obecną nie posiada materiałów, które mógłby udostępnić szerszemu gronu. Gdy tylko pojawią się nowe informacje na ten temat damy Wam znać.

A skoro jesteśmy już przy temacie modów do Fallout 4 to warto wspomnieć o jednej dość ciekawej modyfikacji zatytułowanej OW3Nx25’s Death Matters. Sprawia on, że w przypadku śmierci musimy odnaleźć nasze zwłoki i zebrać wszystkie przedmioty, jakie posiadaliśmy. Modyfikacja sprawia, że po śmierci odradzamy się w roli osadnika najbliższego miasta lub w Sanktuarium.

Wycieczka, jaką musimy odbyć w celu odzyskania sprzętu pojawia się w dzienniku jako misja. Stawka jest dość wysoka, ponieważ nowa postać posiada przy sobie tylko podstawową broń i zbroję. W przypadku śmierci poprzednie ciało wraz z przedmiotami znikają bezpowrotnie.

Ważne jest, zatem utrzymywanie aktywnych osad bo im więcej osadników tym więcej możliwości reinkarnacji. Każda kolejna reinkarnacja na szczęście wygląda jak Twoja postać i zachowuje jej statystyki.

Jeżeli chcielibyście spróbować odrobiny Dark Souls w Fallout ten mod jest dla Was. Należy jednak pamiętać, że mod nie działa z lokalizacjami dodanymi przez DLC w grze.

Jeżeli jesteście zainteresowani mod można pobrać TUTAJ.

Źródło: moddb

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię