Strona głównaWiadomościNowe sterowniki dla zintegrowanej grafiki w procesorach Intel - więcej mocy i...

Nowe sterowniki dla zintegrowanej grafiki w procesorach Intel – więcej mocy i lepsza optymalizacja gier

Dobra informacja dla osób korzystających z procesorów Intel Core 6. i wyższej generacji. Intel HD Graphic 620 już za chwilę będzie lepiej sprawować się w wielu grach sieciowych i singleplayer.

Wszyscy gracze bez wyjątku marzą o odpicowanych komputerach z potwornym układem graficznym. Niestety, sen o gamingu na najwyższych detalach nie zawsze można spełnić, bowiem sprzęt kosztuje teraz majątek. Jedyny ratunek oferują procesory z wbudowanym, przyzwoitym układem graficznym. Zintegrowane GPU to zło, ale konieczne.

I o dziwo, można przyjemnie pograć bez wypasionej karty graficznej w kompie. W procesorach Intel Core z 6., 7., i 8. generacji wystarczającym układem okazuje się Intel HD Graphic 620 lub UHD 620. Za chwilę będą jeszcze lepiej spisywać się w kilkunastu różnych grach za sprawą zaawansowanej optymalizacji oferowanej w nowych sterownikach Intel Graphics Driver 15.65.3.4944.

Najnowsza wersja sterowników przeznaczonych dla systemów Windows 10 nie jest jeszcze finalną odsłoną, a raptem wersją beta. Można już jednak poczuć niewielką różnicę wydajności w takich grach jak: Overwatch, Battlefield 1, Fortnite, GTA V, World of Tanks. Przygotowano dla nich osobne profile automatycznie optymalizujące ustawienia graficzne.

Poprawę w jakości pracy będzie można odczuć także w innych dziedzinach działania. Zastrzyk szybkości zostanie zaaplikowany w trakcie kodowania materiałów wideo. Procesory Intel 7. i 8. generacji zyskają także lepszą organizację zasilania procesora, co umożliwi mniejsze zużycie prądu.

Kto z Was pogrywa na zintegrowanym układzie powinien zainteresować się najnowszą wersją sterowników.   

Źródło: hexus.net

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię