Strona głównaWiadomościNowe wydarzenia - Kroniki II Wojny Światowej - w War Thunder

Nowe wydarzenia – Kroniki II Wojny Światowej – w War Thunder

W grze War Thunder pojawiła się nowa zawartość – seria wydarzeń związana z największymi starciami militarnymi do jakich doszło w latach 1941-1945.

Kroniki II Wojny Światowej, bo tak nazwano wydarzenia, będą dostępne do 10 maja. Łącznie będzie ich ponad 40, a każdy kto postanowi się z nimi zmierzyć, będzie mógł zdobyć cztery unikatowe pojazdy premium. Są to: amerykański samochód pancerny T18E2, francuski niszczyciel czołgów Lorraine 155 MLE.50, brytyjski myśliwiec Whirlwind P.9 oraz radziecki myśliwiec wielozadaniowy TANDEM-MAI. Oprócz nich do zdobycia będą również wyjątkowe elementy graficzne.

Wydarzenia, z jakimi spotkają się gracze, zostaną zaprezentowane w kolejności chronologicznej. Najpierw zobaczymy niemiecką inwazję na ZSRR w 1941, a podsumowaniem będzie walka o Berlin. W grze pojawią się także inne europejskie miasta, jak również tereny Afryki i wody Pacyfiku. Codziennie przed graczami zostanie postawione 6 wyzwań.

Pojawią się również bonusy, takie jak dodatkowe pojazdy premium. Te będą nagrodami za zadania w standardowych potyczkach. W ten sposób gracze będą mogli zdobyć dwa kolejne pojazdy: brytyjski czołg Matilda Mk. II oraz amerykański bombowiec PV-2D Harpoon. Swoje postępy gracze będą mogli śledzić na oficjalnej stronie gry.

Jak Wam się podoba takie bogactwo nagród?

Źródło: War Thunder

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię