Strona głównaWiadomościNowe zestawy pamięci PATRIOT dla graczy dostępne od dziś

Nowe zestawy pamięci PATRIOT dla graczy dostępne od dziś

Firma PATRIOT ogłosiła dzisiaj nową wersję pamięci DD4 VIPER LED. Wyjątkowe podświetlenie LED i stylowe obudowy wykonane z aluminium, a ponad to optymalizacja dla wysokiej wydajności przy współpracy z płytami głównymi Intel 100/200/300 i AMD 300 to cechy charakterystyczne nowych podzespołów.

Pamięci VIPER LED są dostępne w czerwonym i białym podświetleniu, który sprawia, że każdy zestaw komputerowy, w którym zostaną zamontowane, będzie równie efektowny co efektywny. W nowych pamięciach zadbano m.in. o stabilność i wysoką wydajność po ewentualnym podkręcaniu. Producent zapewnia, że każdy moduł przeszedł ostrą kontrolę jakości, by dać graczom maksimum niezawodności.
Zestawy o wysokiej wydajności opierają się w pewnej mierze na dobrym odprowadzaniu ciepła. W pamięciach VIPER LED DD4 zastosowano aluminiowe obudowy oraz specjalny system dystrybucji powietrza, który również poprawia wydajność. Każda kość jest ponad to kompatybilna z najnowszym XMP 2.0 (Extreme Memory Profile), który pozwala użytkownikom łatwo ustawić prędkości i taktowania.
W dniu premiery PATRIOT VIPER LED zostają wypuszczone w bogatej gamie pojemności i częstotliwości pracy, tak, by każdy mógł wybrać coś dla siebie. Jeśli chodzi o pojemności, są to: 16 GB (w dwóch kościach po 8 GB) oraz 8 GB (w dwóch kościach po 4 GB). Natomiast jeśli chodzi o taktowanie to zaczyna się ono od 2400 MHz aż do 3600 MHz. Każdy zestaw obejmuje dożywotnia gwarancja producenta.

Cechy charakterystyczne:
– Seria: Viper LED (Biel i Czerwień)
– Edycja: Czarna obudowa ze srebrnym logo Vipera i wzorem
– Kompatybilność: płyty główne Intel 100/200/300 / AMD 300
– Overclocking: wsparcie dla XMP 2.0
– Aluminiowy radiator o unikalnym designie
– Dożywotnia gwarancja producenta

Źródło: Techpowerup

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię