Strona główna Wiadomości Nowe zestawy pamięci PATRIOT dla graczy dostępne od dziś

Nowe zestawy pamięci PATRIOT dla graczy dostępne od dziś

- Reklama -

Firma PATRIOT ogłosiła dzisiaj nową wersję pamięci DD4 VIPER LED. Wyjątkowe podświetlenie LED i stylowe obudowy wykonane z aluminium, a ponad to optymalizacja dla wysokiej wydajności przy współpracy z płytami głównymi Intel 100/200/300 i AMD 300 to cechy charakterystyczne nowych podzespołów.

Pamięci VIPER LED są dostępne w czerwonym i białym podświetleniu, który sprawia, że każdy zestaw komputerowy, w którym zostaną zamontowane, będzie równie efektowny co efektywny. W nowych pamięciach zadbano m.in. o stabilność i wysoką wydajność po ewentualnym podkręcaniu. Producent zapewnia, że każdy moduł przeszedł ostrą kontrolę jakości, by dać graczom maksimum niezawodności.
Zestawy o wysokiej wydajności opierają się w pewnej mierze na dobrym odprowadzaniu ciepła. W pamięciach VIPER LED DD4 zastosowano aluminiowe obudowy oraz specjalny system dystrybucji powietrza, który również poprawia wydajność. Każda kość jest ponad to kompatybilna z najnowszym XMP 2.0 (Extreme Memory Profile), który pozwala użytkownikom łatwo ustawić prędkości i taktowania.
W dniu premiery PATRIOT VIPER LED zostają wypuszczone w bogatej gamie pojemności i częstotliwości pracy, tak, by każdy mógł wybrać coś dla siebie. Jeśli chodzi o pojemności, są to: 16 GB (w dwóch kościach po 8 GB) oraz 8 GB (w dwóch kościach po 4 GB). Natomiast jeśli chodzi o taktowanie to zaczyna się ono od 2400 MHz aż do 3600 MHz. Każdy zestaw obejmuje dożywotnia gwarancja producenta.

Cechy charakterystyczne:
– Seria: Viper LED (Biel i Czerwień)
– Edycja: Czarna obudowa ze srebrnym logo Vipera i wzorem
– Kompatybilność: płyty główne Intel 100/200/300 / AMD 300
– Overclocking: wsparcie dla XMP 2.0
– Aluminiowy radiator o unikalnym designie
– Dożywotnia gwarancja producenta

Źródło: Techpowerup

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE