Strona głównaWiadomościPromocja od Lenovo i Komputronika – do laptopa fotel gamingowy gratis

Promocja od Lenovo i Komputronika – do laptopa fotel gamingowy gratis

Lenovo wspólnie z siecią sklepów Komputronik przygotowały specjalną ofertę dla każdego zainteresowanego zakupem laptopa Lenovo Legion Y720.

Do każdego zakupionego egzemplarza tego modelu – niezależnie od jego konfiguracji – gracze otrzymają gratis fotel gamingowy SPC Gear SR300, wart niemal 800 złotych. Wszystko w trosce o zdrowie i prawidłową postawę osób, które sporo czasu spędzają przed komputerem.

Prawidłowo wykonany fotel powinien być wygodny i dbać o właściwą postawę osoby, która w nim zasiada. Niestety wiele osób uważa ten temat za błahostkę, a przecież fotele gamingowe to nie tylko ciekawy design, ale również ergonomiczny kształt, który powoduje, że użytkownik może dopasować do siebie wiele parametrów takiego fotela. W dodatku fotele tego typu wymuszają wręcz prawidłową postawę. Jeśli chcielibyście się bliżej zapoznać z marką RPC, to test „większego brata” opisywanego tutaj modelu, czyli SR700, możecie znaleźć tutaj.

Jeśli zaś chodzi o laptopy Lenovo Legion Y720 to w sklepach dostępnych jest kilka modeli. Do wyboru są procesory i5 oraz i7, z wbudowanymi kartami graficznymi NVIDIA GeForce GTX 1060 i do 32 GB RAM. Każdy model jest wyposażony w ekran o przekątnej 15,6 cala, matową matrycę IPS o rozdzielczości FHD lub UHD oraz dysk twardy o maksymalnej pojemności do 960 GB w przypadku SSD i 1TB w przypadku HDD. Bez względu na parametry jakie wybierzecie przy zakupie – i tak otrzymujecie do niego krzesło SPC Gear SR300 gratis.

Co dokładnie należy zrobić by otrzymać takie krzesło? Do 30 grudnia lub do wyczerpania zapasów należy zakupić laptop Lenovo Legion Y720 w dowolnej konfiguracji w sieci sklepów Komputronik, a następnie wyciąć z opakowania kod EAN i numer seryjny, a ich skany lub zdjęcia przesłać formularzem zgłoszeniowym dostępnym na stronie lenovo-legion.pl. Formularz powinien zostać wypełniony w czasie 14 dni od zakupu komputera.

Źródło: Lenovo

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię