Strona głównaGryNowy abonament na gry Access Premier już dostępny na platformie Origin

Nowy abonament na gry Access Premier już dostępny na platformie Origin

Pomarańczowi tym razem chcą zaatakować portfele graczy wyczekujących najnowszych premier. Niecierpliwi będą mogli zagrać np. w FIFĘ 19 i Anthem kilka dni przed ich debiutem.

Nie da się ukryć, że gry w wersji cyfrowej są aktualnie częściej wybierane od fizycznych nośników. Zyskują dzięki szybkim płatnościom i natychmiastowemu dostępowi. Dlatego nie powinno nas dziwić, że jedna z popularniejszych growych platform rozwinęła swoją ofertę o prestiżowy abonament Access Premium, który otwiera drzwi do grania w najnowsze tytuły.

Już w tej chwili za jednorazową kwotę 419,99 zł lub wydając 59,99 zł miesięcznie możemy zagwarantować sobie prawo do ogrywania starszych jak i debiutanckich gier EA na rok czasu. Uwzględnia to między innymi najnowszą odsłonę FIFY 19, sieciowy RPG Anthem, czy też Battlefield V. Każdą z nich uruchomimy na kilka dni przed oficjalną premierą.

W oczekiwaniu na zapowiedziane gry odpalimy praktycznie wszystko, co zawiera się w podstawowym abonamencie Origin Access, czyli około 100 gier, a oprócz tego wydane w tym roku A Way Out, Battlefront II, Unravel Two, Fe oraz Sims 4 Deluxe Edition. 

Pytanie tylko, czy cena abonamentu jest proporcjonalna do oferowanej zawartości? Wszystko zależy od tego, czy z reguły inwestujemy w gierki EA od razu w dniu wypuszczenia ich na rynek. Jeśli zamierzamy dać szansę FIFIE i jeszcze innej produkcji, wtem koszt usługi zrówna się z łączną sumą zakupów dokonanych w tradycyjnej formie. W przeciwnym wypadku lepiej zostać przy zwykłym pakiecie Origin Access, do którego w niedługim czasie i tak dołączą świeżynki.   

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię