Strona głównaWiadomościNowy bohater Injustice 2 zaprezentował się na trailerze. Poznajcie Atoma

Nowy bohater Injustice 2 zaprezentował się na trailerze. Poznajcie Atoma

Injustice 2 to jeden z najpopularniejszych przedstawicieli gatunku bijatyk. Dużą zasługa w tym samego dewelopera, który skutecznie podsyca zainteresowanie, prezentując co chwilę nowe postacie. Najnowszym dodatkiem jest Ryan Choi, znany także jako Atom.

Atom powinien być całkiem nieźle znaną postacią wśród fanów uniwersum DC. Pojawił się on między innymi w serialach (Arrow oraz Legendy DC). Jego moc to między innymi możliwość zmiany rozmiaru, przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnej siły i masy. W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że to marvelowski Ant-Man tylko nieco potężniejszy.

– Fizyk Ryan Choi przejął rolę Atoma, gdy jego mentor i oryginalny Atom – Ray Palmer, zniknął w tajemniczych okolicznościach. Uzbrojony w technologię kwantowego kurczenia użyje subatomowej mocy kwantowego bio-pasa, by odszukać zaginionego przyjaciela i dalej walczyć o sprawiedliwość – możemy przeczytać w oficjalny bio nowego bohatera Injustice 2.

[you tube=8juWEPQRmPo]

Atom może okazać się bardzo popularną postacią wśród miłośników bijatyki. Ma dość unikalne umiejętności. Zmniejszając swoje rozmiary może uniknąć praktycznie każdego ciosu, a jakby tego było mało, to może chwilowo „zamrozić” swoich przeciwników. Patrząc na trailer mam wrażenie, że nowa postać jest lekko OP, ale gracze na pewno szybko wyłapią jego słabe strony.

Atom będzie dostępny w ramach Fighter Pack 3, w którym znajdziemy również Enchantress oraz Wojownicze Żółwie Ninja. Paczka będzie kosztować 15 dolarów. Za 40 dolarów można też wykupić Ultimate Pack, który zawiera Fighter Pack 1, 2 i 3, czyli jeszcze takie postacie jak: Red Hood, Sub-Zero, Black Manta, Raiden oraz Hellboy. Atom zadebiutuje w grze 12 grudnia.

[you tube=3rXE2RjinkU]

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię