Strona głównaWiadomościNowy dodatek do Hearthstone już w kwietniu. A w nim mnóstwo kart...

Nowy dodatek do Hearthstone już w kwietniu. A w nim mnóstwo kart i świeży tryb gry

Dopiero co informowaliśmy o jednym, dużym dodatku do Hearthstone, a już mamy przyjemność zaprezentować kolejny. Jego premiera już w kwietniu.

Kolejny dodatek do karcianki Blizzarda nosi nazwę Wiedźmi Las i zawiera aż 135 nowych kart. Autorzy pomyśleli również o kilku dodatkowych mechanikach w rozgrywce. Fabularnie dodatek będzie się kręcił wokół walki mieszkańców Gilneas z mrocznymi bestiami, które atakują z pobliskiego lasu. Gracze, którzy zdecydują się na wzięcie udziału w walce, dołączą do obrońców Gilneas. W walce pomogą im nowe karty, między innymi Echo, które można wykorzystywać wielokrotnie w ciągu jednej tury, jeśli tylko zasoby many im na to pozwolą. Będzie też można skorzystać z pomocy stronników, którzy przyłączą się do nas tylko w przypadku jeśli będziemy mieć talię określonych kart.

Po premierze nowego dodatku gracze będą mieli dwa tygodnie na dopasowanie swoich talii. Potem rozpoczną się Potworne Łowy, czyli nowy tryb dla pojedynczego gracza. To właśnie w ramach Łowów gracze będą mogli walczyć z niebezpieczeństwem czyhającym na Gilneas. Wkrótce powinno pojawić się więcej informacji na temat nowego trybu.

Rozszerzenie trafi w kwietniu na komputery PC, Mac oraz sprzęt z iOSem i Androidem. Nowe karty będzie można wygrać w trybie Areny oraz kupić. Od dziś startuje przedsprzedaż, w której 50 pakietów będzie dostępne w cenie 49,99 euro. Gracze, którzy zdecydują się na zakup w przedsprzedaży, w gratisie otrzymają nowy rewers kart oraz 20 dodatkowych pakietów.

Więcej informacji znajdziecie na stronie TheWitchwood.com.

Źródło: Blizzard

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię