Strona głównaWiadomościJeff Goldblum będzie nam towarzyszył podczas gry w Jurassic World Evolution

Jeff Goldblum będzie nam towarzyszył podczas gry w Jurassic World Evolution

Wydawca Jurassic World Evolution zaprosił gwiazdę filmowej wersji Parku Jurajskiego do współpracy podczas tworzenia gry. Filmowy dr Ian Malcolm grany przez aktora Jeffa Goldbluma będzie nam towarzyszył przez cały czas gry i wspierał w zarządzaniu parkiem.

Poniżej oficjalne informacje na temat jego roli jaką będzie odgrywał w grze:

Jeff Goldblum powróci do roli dr Iana Malcolma w nadchodzącej grze Jurassic World Evolution. Jeff po raz pierwszy zagrał dr Malcolma w Parku Jurajskim w 1993 roku. Ponownie zobaczymy go na wielkim ekranie w Jurassic World: Fallen Kingdom, którego premiera odbędzie się w czerwcu tego roku.

Gra opowiada zupełnie nową historię, która dotyczy kluczowych postaci i wydarzeń znanych z całej serii filmów jurajskiego świata. Jeff Goldblum jako dr Ian Malcolm poprowadzi gracza przez wybory moralne i pomoże podjąć ważne decyzje, które będą testem umiejętności budowania i zarządzania parkiem jurajskim.

I jeszcze film promujący:

[you tube=r6sCpfVQCbc]

Dla nowych w Internecie, Jurassic World Evolution to nowa gra typu Tycoon od Frontier Developments, znanego z Elite Dangerous, Planet Coaster i  Zoo Tycoon. W grze Występujesz w roli nadzorcy parku jurajskiego rozmieszczonego na kilku wyspach, a Twoim zadaniem jest kompleksowe zarządzenie zarówno od strony bezpieczeństwa i finansów jak i od strony naukowej. W czasie gry Będziesz musiał stawić czoła szpiegostwu przemysłowemu, awariom i katastrofom.

Premiera gry w połowie tego roku.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię