Strona głównaWiadomościNowy gamingowy monitor od Lenovo w rozsądnej cenie pojawił się w polskich...

Nowy gamingowy monitor od Lenovo w rozsądnej cenie pojawił się w polskich sklepach

W polskich sklepach właśnie pojawiła się kolejna nowość od Lenovo – monitor 144 Hz – Lenovo Legion Y25f.

Według przedstawicieli firmy Lenovo, ich nowy monitor ma być realizacją idei połączenia dużych możliwości z jak najniższą ceną. Ten konkretny model ma w Polsce kosztować 1199 złotych, ale co za tę kwotę otrzymamy? Producent twierdzi między innymi, że matryca TN ich nowego urządzenia oferuje jasność 400 cd/m2 z obsługą HDR i współczynnikiem kontrastu 1000:1. Jego przekątna wynosi 24,5 cala, a rozdzielczość – 1920×1080 pikseli. Dla graczy bardzo ważny jest czas reakcji – tutaj producent obiecuje, że wynosi on zaledwie 1 ms. Urządzenie obsługuje technologię AMD FreeSync. Miłośników designu powinna ucieszyć informacja, że ramki opisywanego modelu mają zaledwie 2 milimetry – co z pewnością przyda się jeśli chcemy mieć więcej niż jeden ekran.

Montaż ma przebiegać łatwo i bez użycia dodatkowych narzędzi, a podstawa – oferować szeroki zakres regulacji. Ekran można obracać w zakresie +/- 30 stopni, a wysokość jest regulowana w zakresie 110 mm. Oczywiście dostępna jest także możliwość odchylania w górę (o 5 stopni) i w dół – o 22 stopnie.

Często gracze do swoich monitorów dokupują dodatkowe wieszaki na słuchawki – tutaj nie ma takiej potrzeby, ponieważ producent pomyślał o wbudowanym rozwiązaniu tego rodzaju. Nie zabrakło także systemu dla przewodów.

Jeśli chodzi o porty wbudowane w monitor, to posiada on 1 x HDMI, 1 x DP, 3 x USB 3.0, w tym jeden dedykowany do ładowania zewnętrznych urządzeń. Jak Wam się podoba prezentowane urządzenie?

Źródło: Lenovo

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię