Strona głównaGryAktualnościNowy Ghost Recon już wkrótce?

Nowy Ghost Recon już wkrótce?

Według najnowszych doniesień Ubisoft od ponad roku pracuje nad kolejną odsłoną serii Ghost Recon. Wygląda na to, że możemy spodziewać się rychłej premiery.

Ubisoft kończy wsparcie dla Breakpoint, gra nie doczeka się już kolejnych aktualizacji. Powodem tego może być nadchodząca kolejna odsłona serii Ghost Recon. Jak donosi Kotaku, ich tajne kontakty powiązane z Ubisoftem potwierdziły, że gra o nazwie OVER to kolejna cześć Ghost Recon. Premiera ma odbyć się jeszcze w roku fiskalnym 2023, który kończy się 31 marca.

Zobacz: Elden Ring – Radahn został przywrócony do oryginalnej wersji

Same prace mają trwać już od ponad roku w Ubisoft Paris. Ghost Recon OVER pojawiło się na liście gier jakie wyciekły z bazy GeForce Now. Możemy zatem potraktować to jako potwierdzenie nadejścia gry. Jednak na oficjalną zapowiedź przyjdzie nam jeszcze poczekać.

A jeżeli czekaliście na GR Frontline to jeszcze sobie poczekacie. Według Kotaku – ta darmowa strzelanka sieciowa będzie musiała przejść gruntowną przebudowę. Jest to efekt negatywnych opinii jakie trafiły do Ubi po zamkniętych testach gry.

Zatem nie pozostaje nic innego jak czekać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię