Strona głównaGryAktualnościNowy Gwint nie pojawi się na konsolach

Nowy Gwint nie pojawi się na konsolach

CD Projekt zdradza szczegóły dotyczące swojej popularnej karcianki. Gwint w nowej wersji zadebiutuje wyłącznie na PC, iOS i Androidzie.

Pierwszy Gwint ujrzał światło dzienne w 2018 roku. Hearthstone dalej królował co prawda w gatunku karcianek, ale Wiedźmin 3 miał wtedy wciąż fanów i znacząca częśc z nich polubiła również Gwinta. Teraz CD Projekt pracuje nad nową odsłoną wersji przeznaczoną wyłącznie dla jednego gracza.

Zobacz: Wiedźmin – w trzecim sezonie zobaczymy czworo nowych aktorów

Okazuje się, że liczba graczy nie będzie jedynym ograniczeniem tego tytułu. Podczas ostatniej transmisji wydawca poinformował, że aktualnie nie planuje tworzyć wersji konsolowej. Gra miałaby w rezultacie zadebiutować na PC, iOS oraz Androidzie.

Wciąż nie wiemy zbyt wiele o nowym Gwincie, poza jego podstawowymi założeniami. Do czasu premiery dużo może się jeszcze zmienić. Kto wie, może społeczność konsolowa będzie na tyle aktywna, że CD Projekt rozpocznie prace nad wersją swojej karcianki przeznaczoną dla PlayStation i Xboxów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię