Strona głównaGryAktualnościWorld of Warcraft: Dragonflight z kolejnymi szczególami. Znamy też kolejne "klasyczne" DLC

World of Warcraft: Dragonflight z kolejnymi szczególami. Znamy też kolejne „klasyczne” DLC

Blizzard właśnie zaprezentował szczegóły nowego dodatku do World of Warcraft: Dragonflight, zapowiedział też kolejne DLC do wersji Classic – Wrath of the Lich King Classic.

Dragonflight będzie 9. DLC do World of Warcraft, a najważniejsza nowość, jaką przyniesie to – przynajmniej na pierwszy rzut oka – możliwość latania na smokach. Oprócz tego, gracze otrzymają nową klasę-rasę Dracthyr Evoker, odświeżony system talentów, zmiany w interfejsie, nowe obszary na mapie, lochy i rajdy.

Blizzard nie zdradził kiedy dokładnie nastąpi premiera World of Warcraft: Dragonflight, ale można już zapisywać się do beta-testów – za pośrednictwem tej strony. Dragonflight to nie jedyna ogłoszona dzisiaj nowość.

Oprócz niej, zapowiedziano dodatek do klasycznego World of Warcraft, zatytułowany Wrath of the Lich King Classic. Jak łatwo się domyślić po tytule, ma to być po prostu wiernie odwzorowany dodatek, który już raz trafił do gry.

Zobacz: Diablo Immortal – Blizzard tłumaczy się z daty premiery

Podobnie jak pierwowzór, tak i to DLC powinno dać graczom 10 dodatkowych poziomów postaci, nową klasę oraz świat Northrend. Tu również trwają już zapisy do beta-testów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię