Strona głównaWiadomościNowy kanał Lorda Kruszwila łamie regulamin YouTube'a. Zostanie usunięty?

Nowy kanał Lorda Kruszwila łamie regulamin YouTube’a. Zostanie usunięty?

Serwis Spiders’ Web donosi, że nowy kanał Lorda Kruszwila łamie regulamin YouTube’a. Z tego powodu może mu grozić szybkie usunięcie.

Kanał Lorda Kruszwila został usunięty z YouTube’a. Jego twórcy zapewniają, że zrobili to sami, chcąc uniknąć czwartego ostrzeżenia i całkowitej blokady. Nie chcieli ryzykować. Ale nie zmienia to faktu serwis nałożył na nich 3-miesięczną blokadę publikowania nowych materiałów i stworzenie nowego konta jest złamaniem regulaminu, który jasno mówi:

– Jeśli Twoje konto ma ograniczony dostęp do YouTube lub niektórych funkcji YouTube, nie możesz używać innego kanału, aby ominąć te ograniczenia. To ograniczenie będzie miało zastosowanie do momentu wygaśnięcia ostrzeżenia. Zgodnie z Warunkami korzystania z usługi naruszenie tego ograniczenia będzie uznawane za próbę ominięcia zabezpieczeń, co może doprowadzić do zamknięcia konta.

Czy to oznacza, że nowy kanał zostanie wkrótce usunięty? Tego nie wiemy. Natomiast Spider’s Web dowiedział się nieoficjalnie od ludzi z YouTube’a, że doceniają oni deklaracje, według których twórcy zamierzają się zmienić i unikać kontrowersyjnych treści, które w ostatnim czasie zdarzały im się zbyt często. Na tej podstawie możemy wywnioskować, że YouTube będzie im się bacznie przyglądał.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

2 KOMENTARZE

  1. Blocktube do FF. Taki malutki addon. Wpisujemy nazwę kanału i nigdy więcej nie trzeba patrzeć na co niektóre mordki.
    Odkąd go zainstalowałem i wpisałem kilka nazw kanałów kreatywnych inaczej, jest mi lepiej.

  2. Jestem nowym czytelnikiem waszego portalu. Co to ma wspólnego z jego tematyką? Zawsze tutaj wrzucany jest taki spam? Ręce opadają czego nie robi się pod kilka wyświetleń więcej…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię