Strona głównaWiadomościKanał Lorda Kruszwila usunięty z YouTube!

Kanał Lorda Kruszwila usunięty z YouTube!

Stało się to, czego domagało się wiele osób – kanał Lorda Kruszwila został usunięty z YouTube’a. Jak widać amerykański serwis nie ma żadnych skrupułów i nie przeszkadzała nawet liczba 2,7 mln subskrybentów. I bardzo dobrze!

Cała afera z Lordem Kruszwilem trwa od wielu miesięcy, ale najważniejsze rzeczy dzieją się dosłownie od kilku dni. Twórcy kanału zostali zgłoszeni przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych do YouTube’a oraz na policję. Zastrzeżenia budziło wykorzystywanie 10-latka w filmach, na których oceniał i dotykał pośladków kobiet, a także wideo, na którym Lord Kruszwil namawia do prostytucji.

Sprawa trafiła do odpowiednich organów i prawdopodobnie będzie miała swój finał w sądzie. Sam Lord Kruszwil najpierw został wyrzucony z sieci partnerskiej LifeTube, a teraz jego kanał został całkowicie usunięty. Czy to dobrze, czy to źle? Sami musicie to ocenić. Faktem jest, że prezentowane tam treści, które początkowo były prześmiewcze i w sposób groteskowy prezentowały rozwydrzonego bogacza, z czasem stały się parodią samych siebie. Twórcy przekroczyli granicę dobrego smaku.

Krótkie wideo na ten temat nagrał Kamerzysta, który tak naprawdę jest pomysłodawcą postaci Lorda Kruszwila. Sam Marek Kruszel zapewnia, że kanał nie został usunięty przez YouTube’a, a przez niego samego. Dostał już trzy ostrzeżenia i nie chciał czekać na czwarte, które skasowałoby jego profil. Dlatego zdecydował się na stworzenie nowego kanału. Czy tak było rzeczywiście? Tego możemy się nigdy nie dowiedzieć.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

  1. Strasznie boli mnie myślenie niektórych osób. Jestem bardzo zniesmaczony opiniami wielu redaktorów. Ja chce wolnego YouTube. Jeśli ktos chce usunięcia złych teści to w pierwszej kolejności proponuje usunięcie większości programów telewizyjnych. Podam przykład Szkoła, Szpital, Trudne sprawy itd. tego scierwa jest strasznie dużo i nikogo to nie obchodzi panowie redaktorzy, to jest biznes, proszę umyślnie nie utrudniać chłopakom pracy i jeśli już chcecie ratować telewizje to wiedzcie ze już jest za późno!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię