Advertisement
Strona głównaGryAktualnościNowy, krwawy update pojawił się w PUBG

Nowy, krwawy update pojawił się w PUBG

Na serwerach testowych zawitała aktualizacja 5.3. 

Tym razem nie chodzi o nowe przedmioty kosmetyczne, skórki do broni czy pojazdy. PUBG doczekał się jednak wizualnej aktualizacji, która może znacząco ułatwić życie większości graczom.

Zobacz: PUBG nowymi zmianami rozpoczyna walkę z camperami

Zmianie ulega bowiem system krwi. Będzie ona teraz zostawać na ścianach i podłogach oraz na ciele gracza, jasno pokazując, gdzie udało nam się trafić. Co ważniejsze, celny strzał w głowę lub szyję będzie teraz wyraźnie widoczny, dzięki efektowi różnemu od standardowych „body shotów”.

Tego typu mechaniki są bardzo popularne w wielu FPS-ach, jak chociażby Counter Strike, a w PUBG może mieć nawet większe znaczenie. Jeżeli z daleka wiemy, że trafiliśmy gracza w głowę, mamy świadomość, że będzie zaraz szukał miejsca do ukrycia się i użycia apteczki, dając nam sporo czasu na zmianę pozycji i zaskoczenie go z innego kąta.

Graczy na pewno ucieszy również fakt, że ustawienia gry będą teraz przypisane do konta, dzięki wrzucaniu ich na chmurę. Jeżeli zdarza Wam się zmieniać urządzenia, na których gracie, nie będziecie musieli już przechodzić przez ten sam, mozolny proces grzebania w ustawieniach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię