Strona głównaWiadomościTwitch walczy z konkurencją. DrLupo, Lirik i TimTheTatman zostają na platformie

Twitch walczy z konkurencją. DrLupo, Lirik i TimTheTatman zostają na platformie

Twitch wreszcie sięgnął po swój portfel. 

Przez ostatnie kilka miesięcy głośno zrobiło się o nowych platformach streamingowych. Trend rozpoczął Ninja, ogłaszając swój nowy kanał na Mixerze, w jego ślady poszli Shroud i Gothalion, a niedługo później CouRage i DisguisedToast odeszli w nieco innych kierunkach, odpowiednio YouTube’a oraz Facebooka.

Zobacz: Twitch tymczasowo zbanował jednego z najpopularniejszych botów

Okazuje się jednak, że Twitch planuje powalczyć o część swoich topowych streamerów. DrLupo, TimTheTatman i Lirik ogłosili bowiem wczoraj przedłużenie kontraktów ze swoją aktualną platformą.

Co ciekawe, Lupo wspomniał również o kilku powodach, dlaczego zdecydował się na ten ruch. Regularnie organizowane przez niego akcje charytatywne mają największy rozgłos na Twitchu dzięki samej liczbie godzin spędzonych przez użytkowników na oglądaniu różnych twórców. I jak sam przyznał, nie ma nic złego w zgarnięciu solidnego zastrzyku gotówki za podpisany kontrakt.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię