Strona głównaGryAktualnościNowy Need for Speed ma pojawić się jeszcze w tym roku

Nowy Need for Speed ma pojawić się jeszcze w tym roku

Electronic Arts celuje w ostatni kwartał 2022 roku. Criterion Games ciężko pracuje, żeby nowy Need for Speed pojawił się w ciągu następnych 12 miesięcy. 

Z pozytywnymi informacjami dla miłośników gier wyścigowych przyszedł właśnie Tom Henderson. Według znanego insidera i dziennikarza VGC kolejny Need for Speed wyjdzie jeszcze w tym roku.

Zobacz: GTA 6 pojawi się wcześniej niż zakładano – być może już za rok?

Criterion Games przez długi czas pomagał przy Battlefieldzie 2042. EA zdecydowało się w zeszłym roku przesunąć NFS-a i wziąć dodatkowe ręce do pracy przy swoim popularnym shooterze. Chociaż ostatecznie BF nie okazał się zbyt dużym sukcesem, gra wyszła, a Criterion może wrócić do czego, w czym się specjalizuje.

W ich rękach pozostają więc losy kolejnej odsłony znanej serii gier wyścigowych. Nowy tytuł ma pojawić się w ostatnim kwartale tego roku. Zostało jeszcze bardzo dużo czasu, w trakcie którego sporo może się zmienić. Jeżeli wszystko pójdzie zgdonie z planem i Criterion nie będzie zmuszony do żadnych dalszych opóźnień, może znajdziemy nowego NFS-a pod choinką.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię