Strona głównaGryAktualnościNowy raid w Ghost Recon Breakpoint anulowany, Ubisoft zapowiada kolejny update

Nowy raid w Ghost Recon Breakpoint anulowany, Ubisoft zapowiada kolejny update

Ubisoft zdradza plany na przyszłość względem Breakpointa.

Prace nad doprowadzeniem ostatniego Ghost Recona do porządku trwają w najlepsze. Po słabej premierze i obietnicach naprawienia wypuszczonego produktu, przez ostatnie miesiące, obok The Division 2, Ubisoft starał się również zaadresować problemy Breakpointa.

Zobacz: Ubisoft potwierdza Rainbow Six Siege na konsole nowej generacji

Kolejnym krokiem w tym kierunku jest zapowiadany od dłuższego czasu „immersive mode”, który oficjalnie jest teraz nazywany Ghost Experience. W tym trybie mają zniknąć wszelkie ograniczenia względem zakładania nowego ekwipunku, ograniczając jednocześnie użyteczność staminy i regeneracji życia. Breakpoint stanie się tym samym kolejnym Wildlands.

Wygląda jednak na to, że nowy tryb pojawi się kosztem drugiego raidu. Wyjaśniło się również, dlaczego tak niewiele wiedzieliśmy do tej pory o tej aktywności. Razem z objaśnieniem Ghost Experience, który ma zadebiutować już 24 marca, Ubisoft wyjaśnił również, że raid został anulowany.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię