Strona głównaEsportCounter-StrikeNowy skład Virtus.pro z zaproszeniem na pierwszego LAN-a

Nowy skład Virtus.pro z zaproszeniem na pierwszego LAN-a

Nowy skład Virtus.pro, już bez Filipa ‘neo’ Kubskiego i Jarosława ‘pashaBiceps’ Jarząbkowskiego, otrzymał zaproszenie na pierwszego LAN-a w 2019 roku. Polacy będą mieli okazję powalczyć w turnieju z łączną pulą nagród 100 tys. euro.

Virtus.pro póki co nie mają co liczyć na zaproszenia na największe turnieje na świecie. Nikt tak naprawdę nie wie, jak drużyna będzie sobie radzić po ostatnich zmiana w składzie. Ale cieszy, że Polacy otrzymali zaproszenie na jedne z mniejszych zawodów. Snax, byali, snatchie, Michu i Toao będą mieli okazję pokazać się na Cherleroi Esports 2019.

Jest to turniej organizowany w Belgii. Łączna pula nagród wyniesie 100 tys. euro, więc będzie o co walczyć. Póki co udział w zawodach potwierdziły między innymi zespoły Team Vitality oraz LDLC. Nie jest to może ścisła światowa czołówka, ale pokazanie się dobrze na tle takich zespołów byłoby bardzo dobrze widziane. Charleroi Esports 2019 odbędzie się w dniach 12-14 kwietnia w hali RTL Spiroudome, która może pomieścić ponad 6 tys. widzów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię