Strona głównaWiadomościNowy tryb w Assassin's Creed Origins umożliwi spokojne zwiedzanie starożytnego Egiptu

Nowy tryb w Assassin’s Creed Origins umożliwi spokojne zwiedzanie starożytnego Egiptu

Zapewne wiele z Was było w Egipcie, jednak, kto tak naprawdę miał okazję go dobrze zwiedzić. Zwykle nie wyściubia się nosa z hotelowego basenu albo wyjątkowo zalicza męczącą wycieczkę fakultatywną do Kairu żeby zobaczyć piramidy w Gizie.

Dobra umówmy się, takie zwiedzanie ma się nijak do tego go można zobaczyć w Egipcie. Naprzeciw oczekiwaniom graczy wyszedł Ubisoft, który w przyszłym tygodniu udostępni nowy tryb Discovery Tour w Assassin’s Creed Origins. Co nasz czeka w tym dość nietypowym dodatku?

Nowy tryb edukacyjny gry pozwala wszystkim, od graczy po entuzjastów historii i nie-graczy, udać się na bezpłatną wycieczkę z przewodnikiem po pięknym świecie starożytnego Egiptu. Podczas podróży poznasz historię tego pięknego miejsca, zwyczaje i codzienne życia zwykłych mieszkańców z tamtego okresu. W odróżnieniu od standardowej wycieczki tutaj nie ma presji czasu ani ograniczeń, piasku w butach i strasznego gorąca. Nowy tryb pozwoli Ci odpocząć od niekończącej się walki w Assasinss Creed.

Według informacji Ubisoft udostępni aż 75 indywidualnych tras, które potrwają od 5 do 25 minut każda. Każda wycieczka związana będzie z jednym z pięciu tematów:

  • Egipt: kraina Egiptu, geografia i przyroda.
  • Piramidy: eksploracja najbardziej charakterystycznych zabytków Egiptu.
  • Aleksandria: wyjaśnienie greckiego wpływu, który zaczął się od Aleksandra Macedońskiego.
  • Życie codzienne: informacje o ludziach i ich codziennym życiu, a nie tylko o zabytkach.
  • Rzymianie: wycieczki koncentrujące się na rosnącym wpływie Cesarstwa rzymskiego na Egipt przypadający na okres, w którym rozgrywa się fabuła gry.

Podczas wycieczek gracze będą kontrolować różnorodne postacie, w tym Bayka, Aya, Kleopatrę, Cezara i ponad 20 innych. Oprócz wycieczek z przewodnikiem gracze będą mogli także swobodnie przeglądać i fotografować w trybie zdjęć w bezpiecznej wersji Starożytnego Egiptu.

Posiadacze Assassins Creed Origins mogą pobrać Discovery Tour za darmo już 20 lutego. Ci, którzy chcą poznać historię Egiptu, a nie posiadają gry mogą nabyć ją osobno na PC za 20 dolarów.

I niech ktoś mi teraz powie, że gry nie mogą nas niczego nauczyć, to go rzucę laczkiem.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię