Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – Koszt naprawy jest nieistotny, mówi CDPR

Cyberpunk 2077 – Koszt naprawy jest nieistotny, mówi CDPR

Latami budowana przez CD Projekt REP reputacja została mocno nadwyrężona po premierze Cyberpunk 2077. Teraz deweloper zapowiada, że naprawi grę bez względu na koszty.

Cyberpunk 2077 to świetna gra, niestety została wydana w fatalnym stanie i na PS4 praktycznie jest niegrywalna. Podczas telekonferencji deweloper zapowiedział, że ma na celu stworzenie grywalnej, stabilnej gry bez błędów i awarii. Dodał również, że koszt jest w tym przypadku nieistotny.

Zobacz: Teamfight Tactics – aż 20 postaci zniknie z gry pod koniec stycznia

Jak powiedział Michał Nowakowski:

Koszt łatania gry jest nieistotny w porównaniu z tym, co w tej chwili mamy, więc nie ma co do tego wątpliwości. Zdecydowanie chcemy naprawić grę, złożyliśmy obietnicę graczom i zrobimy wszystko żeby jej dotrzymać.

Współzałożyciel firmy Adam Kiciński przyznał, że niepokazanie wersji na poprzednią generację konsol osłabiło zaufanie konsumentów i reputację firmy. Teraz muszą włożyć dużo pracy żeby ją odbudować.

Dlatego nasze pierwsze kroki koncentrują się wyłącznie na odzyskaniu tych dwóch rzeczy. Koncentrujemy się na naprawieniu Cyberpunka na konsolach poprzedniej generacji.

Trzeba przyznać, że wyszło naprawdę słabo. Ogrywam CP na PC i pod względem historii i świata przedstawionego gra prezentuje się świetnie. Jednak problemy jakie mają gracze i występujące błędy pozostawiają niesmak. A wy czekacie na naprawienie gry, czy wnioskowaliście już o zwrot pieniędzy?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. Literówka w nazwie studia :*

    Klimat świata, rozmach jak i opowieść skutecznie odwraca moją uwagę od bugów. Na PC zresztą mam wyjątkowo dobrze, mało co się psuje a jeszcze rzadziej utrudnia to grę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię