Strona głównaGryAktualnościNowy update do Fortnite’a wprowadza kolejnego shotguna

Nowy update do Fortnite’a wprowadza kolejnego shotguna

Jeszcze niedawno narzekaliśmy, że w grze dostępne są raptem dwie strzelby.

O planowanym wprowadzeniu Drum Shotguna, bo tak nazywa się broń zaprezentowana we wczorajszej aktualizacji, słyszeliśmy już wcześniej. Mało kto spodziewał się jednak, że do Fortnite’a zawita on już teraz.

Zobacz: Kolejne zmiany w Fortnite. Wraca broń, za którą tęskniły tysiące graczy

Szczególnie biorąc pod uwagę trwające wakacje w biurze Epic Games, zapowiedziane jeszcze przy okazji kończących się kwalifikacji do Mistrzostw Świata. Do 8 lipca znaczna część Epic miała wyjechać na zasłużone wakacje i wrócić na tydzień przed turniejami trio.

Najwyraźniej zespół zostawił za sobą sporo contentu, bowiem Drum Shotgun jest już dostępny na oficjalnych serwerach Fortnite’a. Znajdziemy go na podłodze, w maszynach oraz jako loot z dronów latających nad Hot Spotami. Nowa strzelba dostępna jest w trzech poziomach rzadkości, szarym, zielonym i niebieskim. Drum Shotgun mieści w jednym magazynku dwanaście nabojów. Każdy z nich zadaje od 45 do 50 obrażeń, zależnie od rzadkości broni.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię