Strona głównaGryAktualnościKolejne zmiany w Fortnite. Wraca broń, za którą tęskniły tysiące graczy

Kolejne zmiany w Fortnite. Wraca broń, za którą tęskniły tysiące graczy

Dzisiejszy update do Fortnite’a powinien mocno ucieszyć graczy competitive.

Przede wszystkim, rozpoczynamy 14 Days of Summer, czyli wakacyjne wydarzenie Epic Games. Każdego dnia w grze będzie pojawiać się nie tylko nowy LTM (Limited Time Mode), ale również co 24 godziny będzie wracać jedna broń z listy tych nieaktywnych.

Zobacz: Firma energetyczna domaga się usunięcia słupów z Fortnite

Ponadto, aktualizacja 9.30 wprowadziła do oficjalnej puli kolejny przedmiot, Revolver. Po bardzo fajnych Chug Splashach, które niedawno ujrzały światło dzienne, przyszedł czas na nowy pistolet. Historycznie, ten gatunek broni nie należał do wybitnie efektywnych, aczkolwiek może wreszcie przyszedł czas na zmiany.

Do gry wrócił również Pump Shotgun. Bardzo możliwe, że wrócił na dłużej. Jak napisało samo Epic w swoim poście informacyjnym, komentarze dotyczące Combat oraz Tactical Shotgunów zachęciły ich do zrobienia małego eksperymentu. Pump Shotgun dostępny będzie wyłącznie w wersjach zielonej i niebieskiej. Biorąc pod uwagę, że Combat jest dostępny również jako Epic i Legendary, faworyt wciąż pozostaje chyba tylko jeden.

Nie ulega jednak wątpliwości, że nastały bardzo ciekawe czasy dla fanów Fortnite’a. Co więcej, cieszyć społecznośc competitive powinien timing wprowadzania tych zmian. Epic najwyraźniej próbuje eksperymentować w momencie, kiedy od kolejnych profesjonalnych rozgrywek dzielą nas jeszcze długie tygodnie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię