Strona głównaGryAktualnościNowy zwiastun Outer Worlds przedstawia szczegóły systemu walki

Nowy zwiastun Outer Worlds przedstawia szczegóły systemu walki

PAX West dostarcza kolejne atrakcje. 

Podczas jednego z paneli na tegorocznych targach zaprezentowano trailer zbliżającej się wielkimi krokami premiery. Sci-fi RPG od Obsidian zaczyna nabierać charakteru.

Zobacz: PlanetSide Arena: 300-osobowe walki niedługo pojawią się na Steamie

Twórcom zwiastuna trzeba przyznać kilka dodatkowych punktów za kreatywność. Blisko czterominutowy materiał został stworzony w klimacie oldschoolowej reklamy, zachęty do przyjścia do pracy w korporacji. W ten sposób zostajemy zaznajomieni nie tylko z różnymi systemami walki, ale również szerokim wachlarzem dostępnych broni, różnorodnym środowiskiem oraz wyzwaniami, jakie czekają nas w grze.

Zapowiedziane podczas zeszłorocznych The Game Awards Outer Worlds zyskało sobie sporo fanów, którzy teraz z zapartym tchem wyczekują 24 października. Sporo osób widzi w tej grze Fallouta, inni BioShock, a dobrego tytułu w klimatach dystopii nie widzieliśmy od czasów New Vegas.

Outer Worlds ewidentnie ma pomysł na siebie. Trzeba teraz trzymać kciuki, żeby wykonanie i angażujący gameplay stały na tym samym poziomie. Przy takim obrocie spraw, możemy doczekać się kolejnego, świetnego tytułu. Gra zadebiutuje na PlayStation 4, PC oraz Xbox One.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePolygon
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię