Strona głównaGryAktualnościSony usunęło Driveclub dzień wcześniej. Oburzeni fani odpowiadają

Sony usunęło Driveclub dzień wcześniej. Oburzeni fani odpowiadają

Drama wśród fanów PlayStation trwa w najlepsze. 

Chociaż premiera Drivecluba pozostawiała bardzo wiele do życzenia i przez wielu do dzisiaj nazywana jest tragedią, gra ostatecznie przeżyła przygodę, jakiej zazdrościć będą jej niejedne wyścigi. Sporo graczy zatęskni pewnie jeszcze za próbami łączenia się w party ze znajomymi czy szukania lobby w trybie wieloosobowym.

Zobacz: Grid 2 został usunięty ze Steama

Niektórzy mieli ochotę na ostatnią chwilę wyposażyć się w Drivecluba, razem z kilkoma DLC, ale niestety spotkała ich przykra niespodzianka. Zamiast usunąć grę z PlayStation Store ostatniego dnia miesiąca, wedle dotychczasowych planów, Sony zrobiło to ponad 24 godziny wcześniej.

Jak donosi Eurogamer, fani nie są zadowoleni. Redakcja dostała potężną ilość wiadomości od graczy zawiedzionych postawą Sony, a na Twitterze widać sporo komentarzy próbujących zrozumieć, gdzie nagle zniknął Driveclub.

Słusznie zauważył również jeden z czytelników, mówiąc, że wiele graczy czekało na ostatnią przecenę. Tak wyglądała sytuacja w przypadku DuckTales Remastered czy Forza Motorsport 6, które na chwilę przed usunięciem, można było kupić za niewielkie pieniądze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię