Strona głównaWiadomościNvidia Charity Stream 2020 - Gramy dla Dzieci z Akademii Przyszłości

Nvidia Charity Stream 2020 – Gramy dla Dzieci z Akademii Przyszłości

Szósty raz z rzędu znani gracze i osobistości wraz z Nvidia Polska oraz Aorus podejmują się szczytnego zadania zbiórki charytatywnej na rzecz potrzebujących. W trakcie 100-godzinnego streamu Nvidia Charity Stream 2020 będziemy wspólnie zbierać pieniądze dla Akademii Przyszłości, aby walczyć z wykluczeniem cyfrowym dzieci.

W dniach 9 – 13 grudnia odbędzie się główna zbiórka Nvidia Charity Stream 2020. Gdzie zaproszeni goście będą brali udział w stu godzinnej transmisji i wraz ze swoimi fanami będą starali się zebrać jak najwyższą kwotę dla dzieci wykluczonych cyfrowo. Dodatkowo zostaną przeprowadzone specjalne aukcje sprzętowe oraz nagrodzeni zostaną najhojniejsi darczyńcy wyjątkowymi nagrodami stworzonymi przez zaproszone gwiazdy, oraz osobistości.Akademia Przyszłości to projekt Stowarzyszenia Wiosna, który od 2003 roku pomaga dzieciom, które w siebie nie wierzą, mają niską samoocenę. To bezpieczna, twórcza przestrzeń, w której Dziecko spotyka się z drugim człowiekiem, dorosłym, który chce mu poświęcić swój czas i uwagę, być dla niego mądrym towarzyszem. Dzieci uczestniczą w cotygodniowych zajęciach z indywidualnym tutorem. Pod ich wpływem zaczynają radzić sobie z dotychczasowymi trudnościami i wierzyć w swoje marzenia, odkrywają swoje mocne strony.

Co więcej, pandemia COVID-19 szczególnie uwydatniła problem wykluczenia cyfrowego dzieci. Choć na pierwszy rzut oka problem ten ogranicza się do trudności z uczeniem się on-line, jest on znacznie głębszy, bo wykluczenie cyfrowe jest w konsekwencji wykluczeniem społecznym (brak dostępu do kultury, rozrywki i ograniczenie relacji społecznych także off-line, ponieważ świat jest częstym tematem rozmów dzieci). Wykluczenie cyfrowe jest często kojarzone z ubóstwem.

Dlatego ze strony redakcji zachęcamy naszych czytelników, żeby wsparli charytatywny stream Nvidia Charity Strem 2020 i przyłączyli się do oglądania swoich ulubionych streamerów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceNvidia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię