Strona głównaWiadomościNvidia GeForce Game Ready 399.07 - nowe sterowniki optymalizujące działanie nadchodzących premier

Nvidia GeForce Game Ready 399.07 – nowe sterowniki optymalizujące działanie nadchodzących premier

Z nowym pakietem bibliotek będziemy mogli z większą pewnością odpalić kilka świeżych tytułów. Wśród nich wersja open beta Battlefield V i PES 2019.

Już 4 września pochłonie nas II wojna światowa w grze Battlefield V, dlatego lepiej uzbroić się we właściwy sprzęt i sterowniki, które pozwolą wyciągnąć maksimum wydajności. Każdy żołnierz winien zainstalować najnowszy pakiet Nividii dodający profile Game Ready – GeForce 399.07. Niniejsza aktualizacja podniesie sprawność działania kart graficznych zarówno w becie Battlefield V jak i kilku innych produkcjach.

Na celowniku znalazło się 5 nowości wysoko postawionych w branży gamingowej. Sporego przyspieszenia klatek doznamy siedząc za sterami bolidów w F1 2018. Kierując się na wirtualne stadiony PES 2019, będziemy konstruować płynne akcje pod bramka przeciwnika. Zaś w Immortal Unchained, Strange Brigade i Switchblade zapomnimy o spadkach wydajności oddając się własnej przyjemności z grania.

Ze sterowników mogą skorzystać wszyscy, którzy korzystają z kart z serii 6, 7, 8, 9, 10 i Titan. Plik instalacyjny jest udostępniony za darmo na stronie producenta w dziale pobrań. Aby znaleźć właściwy pakiet wystarczy w głównej wyszukiwarce wybrać ręcznie dany model karty lub uruchomić automatyczne dopasowanie sterowników do urządzenia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię