Strona główna Wiadomości Thermaltake wypuszcza na żer przepiękną obudowę Level 20 VT

Thermaltake wypuszcza na żer przepiękną obudowę Level 20 VT

- Reklama -

Nowa obudowa będzie rajem dla fanów gamingowej platformy mniejszego formatu. Ma styl, ma wdzięk i sporo wolnej powierzchni do instalacji najlepszych podzespołów do gier.

Macie dość ogromnych wieżyczek i chcielibyście zrobić małą przeprowadzkę? Nic prostszego, na rynku nie brakuje kształtnych jednostek, które wyglądają na biurkach bardziej, niż bosko. Jedną z takich skrzynek będzie nowe dzieło Thermaltake’a Level 20 VT.

To konstrukcja stworzona dla osób, którym zależy na oszczędności miejsca i dobrym wyeksponowaniu swojego sprzętu. Mimo niewielkich rozmiarów pomieści to, co najlepsze. Obsługuje płyty główne w formacie m-ATX, karty graficzne o długości do 35 cm, a także kilka dysków zamieszczanych w osobnych szufladach i zasilacze nie przekraczające długości 20 cm. W obudowie starczy miejsca na klasyczne chłodzenie CPU powietrzem lub chłodzenie wodne. Do dołączonego do zestawu 20-centymetrowego wentylatora z przodu możemy wprowadzić do środka wentylator o średnicy 24 cm lub podwójne śmigło o średnicy 20 cm.

Istotną zaletą jest podział wolnego miejsca na strefy, gdzie w górnej warstwie zainstalujemy płytę z podzespołami odpowiadającymi za moc w grach, zaś w dolnej sekcji ukryjemy zasilacz i wszelkie przewody. Sposobów aranżacji będzie naprawdę wiele, a gdy wreszcie skompletujemy komputer będziemy mogli doglądać jego pracę przez 4 szklane panele.

Obudowa Thermaltake Level 20 VT jest już dostępna w sprzedaży i kosztuje około 100 dolarów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE