Strona głównaWiadomościThermaltake wypuszcza na żer przepiękną obudowę Level 20 VT

Thermaltake wypuszcza na żer przepiękną obudowę Level 20 VT

Nowa obudowa będzie rajem dla fanów gamingowej platformy mniejszego formatu. Ma styl, ma wdzięk i sporo wolnej powierzchni do instalacji najlepszych podzespołów do gier.

Macie dość ogromnych wieżyczek i chcielibyście zrobić małą przeprowadzkę? Nic prostszego, na rynku nie brakuje kształtnych jednostek, które wyglądają na biurkach bardziej, niż bosko. Jedną z takich skrzynek będzie nowe dzieło Thermaltake’a Level 20 VT.

To konstrukcja stworzona dla osób, którym zależy na oszczędności miejsca i dobrym wyeksponowaniu swojego sprzętu. Mimo niewielkich rozmiarów pomieści to, co najlepsze. Obsługuje płyty główne w formacie m-ATX, karty graficzne o długości do 35 cm, a także kilka dysków zamieszczanych w osobnych szufladach i zasilacze nie przekraczające długości 20 cm. W obudowie starczy miejsca na klasyczne chłodzenie CPU powietrzem lub chłodzenie wodne. Do dołączonego do zestawu 20-centymetrowego wentylatora z przodu możemy wprowadzić do środka wentylator o średnicy 24 cm lub podwójne śmigło o średnicy 20 cm.

Istotną zaletą jest podział wolnego miejsca na strefy, gdzie w górnej warstwie zainstalujemy płytę z podzespołami odpowiadającymi za moc w grach, zaś w dolnej sekcji ukryjemy zasilacz i wszelkie przewody. Sposobów aranżacji będzie naprawdę wiele, a gdy wreszcie skompletujemy komputer będziemy mogli doglądać jego pracę przez 4 szklane panele.

Obudowa Thermaltake Level 20 VT jest już dostępna w sprzedaży i kosztuje około 100 dolarów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię